Autor Zpráva
Szalinski
Profil
Kde mám zohnať šablony webových stránok kde si spravim len malé úpravy a dopíšem text cez nejaký editor napr. Dreamweaver alebo frontpage alebo MS office - Publisher. Malo by to byť zdarma voľne k stiahnutiu.
habendorf
Profil
A to by tě bavilo? Napiš si to sám, ne?

No jinak se nestyď používat google: http://www.google.com/search?hl=cs&q=free+web+template&lr=
Fox
Profil
dle meho nazoru je to co ty chceš nouzove řešení.
zkus si html kod - neni to nic složiteho vysledna stranka asi nebude hýřit barvami a grafikou, ale pokud bude mit zajimavy neotřely obsah tak bude na stejne urovni jako ostatni. A bude mit jednu vyhodu kterou oceni hlavně modemovači a to že se bude yrchle načitat.
SuE
Profil
nedávno jsem našla moc zajímavý webík, který nabízí free css šablony - kromě toho, že to dobře vypadá, tak se z toho dá i něco naučit :-)
obraťte se na css víru pravou ...
http://cssfill.com/

a navíc to vyvrací všechny argumenty proti šablonám .-)
To su zvědavá, co vy na to
Fred
Profil
SuE Konkrétně tenhle http://joshuaink.com/templates/oakwood/ je fakt nádhernej :-)
Kráťa
Profil
Děsné hafo free šablon najdeš na
http://www.freelayouts.com/templates/display/templates/25?order=dlnum
ale stejně je lepší si to napsat sám. Se šablonou je to jako ohřát nějaký polotovar v mikrovlnce a říkat tomu vaření. :-)
Fox
Profil
Frede toš ja ti jaksi nevim... asi mam jiny vkus.... mě to připada spiš jak.. no.. ehm.. průjem
No a co se Sue týče tak na naučení není nic lepšího než dobře okomentovaný zdroják
SuE
Profil
fox: dobře okomentovaný zdroják spíše pro php .. ale na css ? .. tam bych to spíš viděla na okukování - jak je co udělané jinde :-)
DS
Profil *
Koukni se na

http://design.stranek.cz

je tam pres 7000 hotovych navrhu stranek v 60 kategoriich.
Kráťa
Profil
DS
Ještě jsi měl napsat, že pod 40 Euro žádná nejde.
SuE
Profil
fox: tak jsem koukla na ten link , co se líbil fredovi, to css je skvěle okomentované. Ty obrázky jsou png, asi by nebyl problém je přelít na méně "přírodní" barvu :-)

ovšem tohle už je skoro úchylné .. design blogu téměř bez dotyku mozku - generátor :-)
http://www.erisfree.com/d2/apart.php
habendorf
Profil
Pořád nechápu jak vás to může bavit. To radši esteticky nedokonalý, ale vlastní řešení z vlastní hlavy, které mám pod kontrolou a kde přesně vím co, jak a proč jsem udělal. No každý jsme jiný.
A takový to "proč mi to sakra nefunguje a jak to sakra udělat, aby to fungovalo" je to, co mě na tom baví. Rozdíl mezi tímto přístupem a tupým vyplněním šablony mi připadá asi stejnej jako rozdíl mezi klasickou technikou rozmnožování a inseminací :o)
SuE
Profil
habendorf: ne každého to ale baví, jen prostě chce mít tohle pro něho "otravné" stadium za sebou a třeba psát články na web. Pro takové lidi myslím ty css šablony či ten generátor jsou určeny.

Co se týká vlastního řešení, tak to mám taky esteticky nedokonalé, a navíc už ani přesně nevím, jak to funguje, či co jsem tímhle stylem vlastně chtěla dělat, takže nebezpečí, že bych se u toho začla nudit, opravdu nehrozí :-)
llook
Profil
DS Tuhle stránku (a další prodejce TemplateMonsters) silně nedoporučuju. Možná tak ještě použít to jako grafický návrh, ale za tu cenu co dáte za exkluzivní licenci (pokud nechcete stránky stejný jako deset dalších lidí) to nestojí.

Trochu víc se k tomu loni rozepsal pixy: http://www.pixy.cz/pixylophone/2003_04_archiv.html#1050171936
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0