Autor Zpráva
spaghi
Profil *
ahoj.. ako by som mal pokracovat,ked uz viem zaklady PHP? chcel by som sa tomu venovat vaznejsie a robit s tym,ale ako si mam zohnat nejaky projekt?a este: co ked si uz nejaky zozeniem ,ale bude na mna ako zaciatocnika to velmi zlozite?
Marty
Profil
Záleží na tom, jak moc PHP umíš. IMHO nemá cenu shánět nějaké vážnější projekty pokud neumíš dobře spojení PHP s MySQL a další důležité odnože PHP. Projekty můžeš sehnat buď zde v rubrice Nabídka práce, nebo zkus hledat na celém tomhle fóru, myslím, že se to tu už řešilo.
Co se týče toho, že by byl projekt příliš náročný: myslím že se skoro vždy najde někdo kdo rád pomůže, stačí se jen zeptat na správných místech.
Boldrik
Profil
Pracuj, pracuj, pracuj. To bude spolecny vsemu, nejlip se naucis po praktickem zadani pri vytvareni prakticke ulohy. Alespon u me to tak rozhodne je.
Honza Hučín
Profil
Jdeš na to správně tím, že se chceš dál učit na konkrétních příkladech. Na tom se člověk naučí nejvíc.
Nejpřirozenější projekt se mi zdá tvorba vlastních webových stránek: osobní stránky, blogu, stránky třídy, stránky věnované nějaké aktivitě (určitě máš nějakého koníčka, ne?). Konkrétně na blogu se člověk naučí hrozně moc, může začít od jednoduché podoby (bez rozdělení témat, bez přidávání komentářů) a postupně to vylepšovat.
MVK
Profil *
Souhlasím s Honzou Hučínem: Nejprve je dobré udělat několik složitějších stránek sobě, přátelům, klubům nebo třeba hospodě :-) Až si budeš jist, pak teprve přemýšlej o práci za peníze.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0