Autor Zpráva
Anonym ;)
Profil *
Myslíte že má PHP v dnešní době cenu se učit? Mám docela slušné základy PHP, a něco málo umím v C++/C#/Javě a Pythonu, ale chtěl bych se začít věnovat nějakému z těchto jazyků "vážně". Nejlpe se jím i živit. Je mi docela jedno, zda-li desktop nebo web...
Taps
Každému vyhovuje nějaký jiný jazyk a tak záleží na každém zvlášt kterému programovacímu jazyku dá přednost.
Petr Tichý
Říká se, že chceš-li se živit programováním, nauč se Javu. Ale kdo ví. PHP se má cenu naučit. O kvalitní PHP programátory (podmínkou OOP) je - jak sleduji - stále pěkný zájem.

Víc ti řekne nějaký programátor.
Nox_lbc
PHP jednoznačně dobrá volba pro příštích pár let ... jinak třeba v Seznamu berou jen "Pythoňáky" :o) ... mno a Java má určitě budoucnost, o C++ ani nemluvě ...

Jo a P.S. ... PHP se nemusíš učit, stačí mít po ruce manuál a programátorské-analytické myšlení ...
Anonym ;)
Profil *
A co takhle DOTNET, ten má taky budoucnost ne?
Aleš Janda
Anonym:
.NET má takovou trochu zvláštní pozici - sice jako technologie je to dobré, ale budoucnost má nejistou. Teda respektive budoucnost má růžovou tam, kde jsou Microsoftí systémy. Sám Microsoft se totiž brání portacím na jiné systémy, takže na nich se zřejmě .NET nikdy nemůže příliš ujmout. Tím pádem záleží na tom, na čem nebo spíše pro koho budeš dělat a jaký systém bude v budoucnu rozšířenější.

Takže umět .NET je řekl bych dobré, ale nechal bych si ještě "zadní vrátka" v podobě jiných, jistějších technologií (např. té Javy).
Keilew
Nox_lbc
Tak to je přesný. Já jsem PHP programátor s Koskem v ruce:-)

Anonym ;)
.NET neznám, každopádně JSP (Java) je obrovsky perspektivní věc. Jen jsem nahlíd a byl jsem uchvácen. Až budu mít čas, určitě se vrátím;-)

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0