Autor Zpráva
Kráťa
Mám minibb 1.7. Když chce registrovaný nick změnit svůj příspěvek, tak mu to napíše, že přístup byl zamítnut, ale tady to jde. Co musím změnit?
Další věc je ta, že když jsem to doposud měnil jako admin, tak se mi po kliknutí na "změnit" otevřelo to textové pole pouze s číslem "3" a ten původní příspěvek tam nebyl, musel jsem si ho nejdříve hodit do schránky. To bude také asi nějaká blbost.
A ještě jedna věc. Když se přihlásím pod registrovaným nickem, tak se mi ty poslední příspěvky úplně jinak řadí. Vůbec u nich nemám jméno posledního přeispěvatele, ale zakladatele. :-(
Díky za rady 254x.
Kráťa
Na to řazení to je jasné, řadí se mi to podle posledních témat. Jak to ale nastavit, aby se mi to pernamentně řadilo podle posledních příspěvků a nemusel jsem stále klikat.
Spikee
Hore v menu sú "Preference" a tam nájdeš "seřadit podle"
Kráťa
Spikee
Díky, tohle jsem už vyřešil, já ty preference prve smazal, proto mi to nešlo. Ale jak to udělat, aby si registrovaný nick mohl změnit příspěvek, to mi je stále záhadou.
Spikee
Nainštaloval som si MiniBB a všetko funguje...
Skús všetko zmazať (MiniBB) a dať to tam znova.
Kráťa
Nojo, když já toho mám "půlku" předělanou :-( http://www.kochlear.unas.cz/minibb17/forum.html
Tam se bude jednat o nějakou blbost a nevím jakou.
Spikee
Nojo, když já toho mám "půlku" předělanou
Veď práve tým to bude.
Kráťa
Jasně, že tím, ale proč instalovat a předělávat znovu celé fórum, když stačí někde změnit jedno číslo, nebo nějaké disable na enable. :-(
Kráťa
Už jsem to vyřešil. Dal jsem tam vše, kromě CSS a main_header, chodí to. UF v jednu chvíli to nechodilo vůbec a měl jsem tlak 340/260. :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.