Autor Zpráva
!wisk
Profil *
Zdravím, kamarám mi řikal, že se nesmí na stránky dávat odkaz ke stažení nějakého souboru, který není náhrán na mém webu.

Př: mam stránky cestinydoher.wz.cz (sem si vymyslel) a je tam link na stažení češtiny do hry Rome: Total War . Tento link však odkazuje např. na cheaty.cz/cestiny/rometotalwar/cestina.zip

Může se takto "přesměrovaný" odkaz vyskytovat na WZ ? Četl jsem pravidla, ale jestli nejsem slepý (což není 100procentní :)), tak jsem to tam nenašel. Jen jestli to není bráno jako obcházení stanoveného limitu (50Mb..)

Dík za pomoc
DJ Miky
Profil
Tím obcházením limitu 50 MB se pravděpodobně myslí to, abys nevytvořil domény cestinydoher.wz.cz, cestinydoher1.wz.cz, cestinydoher2.wz.cz apod., tzn. si ztrojnásobil místo.

Odkazy mimo svůj web samozřejmě mít můžeš. Zakázaná je opačná věc - využívání prostoru jen jako skladiště dat, tzn. jen linkování souborů z jiných webů.
player
Profil
Zakázaná je opačná věc - využívání prostoru jen jako skladiště dat, tzn. jen linkování souborů z jiných webů

Přesně tak
!wisk
Profil *
Takže má kamarád pravdu ?
!wisk
Profil *
No tak, lidi, má pravdu ? ONO nebo NE ?! (jsem low)
!wisk
Profil *
Má pravdu ? ANO / NE ?
Alphard
Profil
že se nesmí na stránky dávat odkaz ke stažení nějakého souboru, který není náhrán na mém webu
AFAIK nemá pravdu

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0