Autor Zpráva
Abigail
Profil *
Prosím, jak na DotNetNuke. Zatím jsem tvořila jen stránky v html, teď potřebuju již hotové stránky dostat do DNN.
1) Co potřebuju (kromě DNN) mít nainstalováno na PC
2) Jak naistalovat DNN (asi mám zatmění, ale nějak nemůžu najít klasický setup.exe nebo install.exe, takže to zjevně ještě něco potřebuju)
3) Toulá se někde po webu aspoň základní uživatelská příručka v češtině (na www.dotnetnuke.cz zřejmě v minulosti byla, teď již ne)

Prosím jen mě neodkatujte na www.dotnetnuke.cz, tak jsou jen obecné kecy jak to skvělé. ale aspoň pár řádku pro "plného začátečníka" jak si to má vůbec nahodit do PC a začít s tím pracovat jsem tam nenašla. Nepotřebuju obsáhlé návody je základní body, jak to vůbec nahodit, pak se už s tím nějak poperu.

Dík
Ajtík
Profil
Tak zkusim strucne v bodech :

ad 1) pokud chces rozjet DotNetNuke u sebe na PC pak je potreba IIS 5,6 nebo 7, databazi SQL (pro testovani na lokale staci sql2005 express-zdarma), framework .net 2.0 - to vse nainstalovane a nakonfigurovane tak aby to fungovalo.

ad 2) rozbalit stazenou instalaci do vytvorenenho virtualniho adresare v IIS,nastavit prava pro zapis do celeho virtualniho adresare pro .net a pak pustit v exploreru. Od verze 4.5.3 je jiz automaticky nacten pruvodce instalaci (web-instalator = vyplnit hesla a e-mail pro admin a host ucet - 5 nebo 6 kliknuti a je hotovo).

ad 3) podrobnejsi navod na instalaci v cestine byl na foru dotnetnuke.cz bohuzel pri zmenach na dotnetnuke.cz se nekam zatoulal :-(

Nicmene pokud by byl nejaky problem nebo dotaz tak napsat na forum na www.dotnetnuke.cz
Abigail
Profil *
Děkuju moc,

omlouvám se, že jsem se neozvala dřív, ale neměla jsem přístup k netu (dovolená), vyzkouším a případně se ozvu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0