Autor Zpráva
tascoa
Profil *
Dobry den. Prosim Vas, chci se zeptat. Na www.jakpsatweb.cz jsem si nasel, ze rozlozeni webovych stranek jde delat pomoci tabulek. Zda se mi to jako celkem dobra a jednoducha vec. Kdyz si ale ctu nektere kritiky na teto diskusi na ruzne weby, tak se doctu, at lide nepouzivaji tabulky pro rozlozeni, ze je to zastarale. Chci se Vas zeptat, pomoci ceho se tedy dneska dela layout? Diky za odpoved.
bukaj
Profil
Chci se Vas zeptat, pomoci ceho se tedy dneska dela layout?
pomocí kaskádových stylů

tabulky jsou v HTML na uložení tabulkových dat, ne na dělání layoutu.
tascoa
Profil *
diky za odpoved.
tajny spion
Profil
tascoa
Kazdopadne tabulka je jednodussi a lepe ji jako zacatecnik pochopis. Nuz je to na tobe jak velke sousto si vemes.
Lexter
Profil
tajny spion
Každopádně dávat hned do začátku špatné rady není zrovna šťastné špióne.
doksy
Profil *
tascoa
co je staré, nemusí být špatné

Lexter
proč špatné rady, lepší než když se bude snažit najednou pochopit 20 jazyk, bude v tom mít akorát bordel
Lexter
Profil
doksy

Odpověď najdeš u bukaje.
Dero
Profil
Kazdopadne tabulka je jednodussi a lepe ji jako zacatecnik pochopis. Nuz je to na tobe jak velke sousto si vemes.
proč špatné rady, lepší než když se bude snažit najednou pochopit 20 jazyk, bude v tom mít akorát bordel

doksy
tajny spion

Kaskádové styly jsou na pochopení jednoduché. Pokud to někdo nedokáže, neměl by se tvobrou webu vážněji zabývat. Vzhledem k tomu, že tascoa vystupuje rozvážně, umí se konkrétně zeptat a dohledat si informace, dá se předpokládat, že mu jejich zvládnutí nebude dělat velké problémy.
Ika
Profil *
Prosim poradte mi nekdo jak VYCENTROVAT TABULKU na strance??? (vlastnosti tabulky - zarovnani na stred mam, ale explorer to stejne cpe doleva, nerzaad) Mockrat DIKY!!!!!!
J
Profil *
ika: http://www.jakpsatweb.cz/faq.html#css

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0