Autor Zpráva
tajny spion
Profil
WZ, IC, SWEB, jiny? Poradte prosim.
Casero
Profil
tajny spion
Záleží na tom, co požaduješ. Cron, reklamní lištu, více místa? -> ic ...... baner -> wz
Já osobně preferuji radši wz.
DJ Miky
Profil
Nebo můžeš zkusit nový a (zatím) docela spolehlivý Over.
Morasino
Profil
Nedoporučuji overzničeho nic má chyb jak blázen.Redakční systémy docela velký problémy a fóra o nich se ani nedá mluvit.SMTP servery nefungujou.
temistokles
Profil
Ak nepotrebuješ veľa miesta, vrelo doporučujem php5.cz/.sk
tajny spion
Profil
Zatim se nam nazory docela rozchazeji. Co ostani?
Keilew
Profil
IC bylo vždy pomalé, WZ nefungovalo i den bez udání důvodů, SWEB neznám. Osobně doporučuju placený hosting;-)
tajny spion
Profil
Keilew
Osobně doporučuju placený hosting;-)
Jaký?
Keilew
Profil
Prej je dobrá a levná Savana nebo Profitux, já mám g-hosting a nestěžuju si.
Taps
Profil
Keilew
Jsou to prostě freehostingy a asi nikdy nemůžou být srovnatelné s placenými hostingy. Je jasné např. pomalá rychlost a výpadky. Placený hosting můžeš zkusit např. u blueboardu.
Keilew
Profil
Taps
Je fakt, že tazatel se tomu vyhnul, ale často čtu "hledám kvalitní a rychlý freehosting bez výpadků"... to mi přijde jako "hledám Porsche - zdarma";-)
Taps
Profil
Keilew
Máš pravdu - kvalitní, rychlý freehosting a navíc ještě k tomu bez výpadků podle mě neexistuje.
tajny spion
Profil
Taps
Souhlasim, proto mezi temy zlymi hledam ten nejlepsi :)
A placený? Je mozný anoweb.cz ?
Fantomasmag
Profil
tajny spion
Taky rozhodně doporučuju placený hosting. Osobně mám pozitivní zkušenosti s aerohosting.cz. Je relativně levný a velmi spolehlivý. Pokud to myslíš s webem vážně, ber placený hosting, vyhneš se tak mnoha problémům, které mívají freehostingy.
Taps
Profil
tajny spion
Placených hostingů je celá řada, záleží na tvých požadavcích (cena, prostor, podpora).
J
Profil *
Pro porovnání výpadků - http://mereni.kyblsoft.cz/
Dranel
Profil
Změnilo se něco od doby posledního příspěvku?
webmaker
Profil *
moj nazor, najvecsiu kapacitu freehostingu s ako som sa stretol je www.110mb.com kde mate az 2 GB (povodne bolo 110mb), ale ja osobne pouzivam www.php5.sk je tam sice len 10 mb priestoru ale je prehladny, jednoduchy dobry....a v jazyku, ktoremu rozumiem najlepsie:-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0