Autor Zpráva
bl3sk
Profil *
Mohli byste prosím poradit začátečníkovi, jak získat co největší návšěvnost ?
Vím akorát, že web musí být obsahově zajímavý :-)

Dík za pomoc
venca163
Profil
bl3sk
musíš dát do hlavičky
<meta name='visit' content='high'>
lopik
Profil
bl3sk
dobrou optimalizaciou pre vyhladavace dobrym obsahom, kvalitnym textom, spatnymi odkazmi a podobne.
fandaa
Profil
Záleží jakým způsobem
lze použít např. Websurf a jine autosurfy..

Nebo mit dobre pristupny web pro vyhledavace a pak se zaregistrovat do seznamu..

Př. muj web FaNa.LUKYN.com - nech vyhledat flash videa na seznamu a jsem na prvnim miste.. Diky tomu mi chodi na web tak 50 lidi jenom co hledaji flash videa..

Nejlepší rada je pokud si začátečník použít autosurfy.. ;)
Casero
Profil
bl3sk
autohits :D
bl3sk
Profil *
spatnymi odkazmi
mohli byste mi to trošku vysvětlit ? :-) fakt jsem totaální začátečník.
díkes
fandaa
Profil
slovensky.. spatnymi = zpětnými.. ;)
lopik
Profil
ide o to aby na teba odkazovali ine stranky s klucovymi slovami pre ktore by si chcel aby ta zaradovali vyhladavace co najvyssie.
tajny spion
Profil
venca163
S tim meta je to ROFL nebo true? :D
lopik
Profil
tajny spion
co si myslis??? ak si myslis ze nejaky takyto meta tag zvysi tvoju navstevnost tak ho pouzi :-) . uspech asi nemozes ocakavat
djlj
Profil
je to ROFL nebo true
Řekl bych, že ani jedno. Nauč se česky.

bl3sk
Zkus AdWords :).
tajny spion
Profil
Ste blazni... on s epta asi vazne :D

bl3sk
http://www.jakpsatweb.cz/seo/pagerank.html

Potom musis mit obsah, urcena klicova slova a popis. Njelepsi je ale kazdodenne vsude spamovat jako ja :D
tajny spion
Profil
bl3sk
Jeste jsem zapomel "drobnost": prihlas si web do katalogu a do vyhledavacu.
djlj
Profil
Njelepsi je ale kazdodenne vsude spamovat jako ja
Spíš nejdementnější.
Railbot
Profil
Njelepsi je ale kazdodenne vsude spamovat jako ja :D
Většina lidí asi nechce být za pitomečka široko daleko.
tajny spion
Profil
djlj, Railbot
Jak ste se hend ozvali to se mi libi :D
djlj
Profil
tajny spion
Já se taky bavím u tvých primitivních reakcí. A jsem rád, že jsem tě mohl svým příspěvkem potěšit — někomu stačí k radosti málo.
tajny spion
Profil
djlj
někomu stačí k radosti málo
Kazdemu staci k radosti malo. Je vedecky prokazane ze kazdy clovek 10 minut denne blbne...
Corwin
Profil
bl3sk:
záleží na tom, o čem chceš mít web. osobní stránka, osobní | odborný blog, odborný web, nebo prostě jen IN stránečka se všema těma "trendy" věcma na mobil, flash hrama a tak?

a) osobní web / weblog bude mít velkou návštěvnost, když budeš psát o zajímavých věcech :)
b) odborný web bude mít velkou návštěvnost, když budeš dobrej a nabídneš uživatelů to, co jinde nenajdou.
c) takový ty in webíky s nesmyslama typu "vše pro tvůj mobil" a "flash hry zdarma" nemám rád, ale tady je návštěvnost zaručená.

no a jak na to? hodně zpětných odkazů, zaregistrovat se do katalogů, mít dobrej kód, přístupnej web, často stránku aktualizovat a lidi časem přijdou sami. pokud bys měl úzce zaměřené stránky, tak můžeš psát do diskuzí na danou tematiku, do podpisu dát link na web, a pár lidí zaručeně přijde. a když najdou to, co hledají, přijdou znovu.

ale <meta name='visit' content='high'> je nutné, doporučuji ještě <meta name="google-search-results" content="first"> :-D :-D :-D
quinux
Profil
tajny spion
Problém je v tom, že ty deset minut denně neblbneš..
Ropucha
Profil *
<meta name='visit' content='high'>

Nerikejte mi ze toto snad funguje =-O
djlj
Profil
Ropucha
Jistě. Nejlepší asi bude to vyzkoušet.
agent sijaej
Profil *
Žabičko, dělají si humor, srandu. Nezkoušej to. Poděkuj mi za záchranu. Papa
som IN
Profil *
agent siajej

Keď už tak je to "agent CIA" Ok?Pretožr to je po anglicky.
som IN
Profil *
bl3sk
A nie všetko z toho je blbosť.Vyskúšaj dávať odkazi a registrovať do katalogov ako už niekto napísal.
Napríklad od Corwin - a
"

no a jak na to? hodně zpětných odkazů, zaregistrovat se do katalogů, mít dobrej kód, přístupnej web, často stránku aktualizovat a lidi časem přijdou sami."

To je dosť užtočné ale tie diskuzie napríklad tu by som nepoužíval.Pretože tu sú podpisi zakázané.
Ten "agent siajej"(čo nevie ani ako sa to píše)nemal úplne pravdu.AHOJ!

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0