Autor Zpráva
Celebi
Profil
U tagu marquee je mnoho různých atributů a já nevím co dělají. Nedal by sem někdo příklad co dělají a jak se zadávají?
Honza Hučín
Profil
http://www.jakpsatweb.cz/html/rozsireni.html#marquee
DoubleThink
Profil *
Marquee je imho jeden z hlavních viditelných indikátorů amatérských stránek
Vít Dlouhý
Profil
to DoubleThink: Vtipně řečeno :-D
lukysy
Profil

Marquee je imho jeden z hlavních viditelných indikátorů amatérských stránek


Jenže někdy je potřebný... Jak je to s tou jeho podporou?
Yuhů
Profil
marque je podporováno velmi slušně. V Exploreru samozřejmě ano, v Mozille taky nějaký pátek, v Opeře nevím, ale myslím, že to tam taky šlape.

Je to fakt, klienti to někdy chtějí. Pokud se využije toho, že se marquee dá po čase zastavit, tak to někdy ani není tak příšerné. Prostě přijížděcí efekt.
lukysy
Profil
Prostě přijížděcí efekt.

Překvapivé, to bych od tohoto tagu neočekával... :o)
Radek
Profil *
Opravdu nevím, na co je Marquee potřebný. Jedině pokud se chci identifikovat jako začínající amatérský tvůrce, kde se vše hýbe, bliká hlučí. Nechce někdo blikající rolovací lištu, pošlu zdarma návod. To je taky někdy třeba, naštěstí jsem tuto zvrhlost viděl jen jako příklad.
PS Stejně bych to nikomu raději nedal.
Yuhů
Profil
Radku, o tom, co píšeš, není sporu. A taky není sporu o tom, že když přineseš klientovi hotové stránky, tak se tě s pravděpodobností 50 % zeptá, jestli by tenhle a tenhle text nemohl jezdit. A ne každý si to nechá rozmluvit. Jsou to amatéři.
G_T_U
Profil *
ano, bohůžel, klienti to opravdu vyžadují. jejich představa profesionálně vyhlížejících stránek se mnohdy s představou webového architekta rozcházejí..a vymluvit se jim to někdy opravdu nedá, nehledně na to, že 90% programátorů jim to ani nevymlouvá, protože koho chleba jíš, toho píseň zpívej..lidi jsou rádi, když mají zakázku..bojí se říct ne, protože konkurence je vysoká...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0