Autor Zpráva
Pepaha
Profil *
Poprvé jsem se pokusil vyrobit svou stránku na webzdarma.cz, ale ze svého PC ji neotevřu. Moji známí se na ni ze svých počítačů dostanou normálně. Neotevřu ani jejich stránky, také na webzdarma.cz, i když jsou funkční. Adresu zadávám správně. Jinak problém s otvíráním stránek nemám. Neví někdo, co se mi to děje? Děkuji.
Kráťa
Profil
Si mohl alespoň napsat, v jakém OS, v jakém prohlížeči. opravdu máš adresu správně? Tedy ve tvaru: http://www.něco.wz.cz
Pepaha
Profil *
Mám Windows XP, zkoušel jsem to v Exploreru, Firefoxu, Opeře, s firewallem i bez, i bez antiviru, i po přeinstalování počítače. Připojuju se přes Eurotel. Adresu mám správně, z jiného počítače se tam bez problému dostanu.
Honza Hučín
Profil
Co znamená "neotevřu"? Hlásí to nějakou chybu?
Zkusil si na tu adresu dát ping z příkazového řádku?
Fred
Profil
Není náhodou upravený soubor hosts ? Běžné umístění C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts , pokud by to bylo zakázáno tam, byl by tam řádek

127.0.0.1 wz.cz
Kráťa
Profil
No ještě kdyby byl tazatel tak laskav a sdělil tu, jestli se dostane i na jinou adresu, třeba na Seznam, a co se stane, když napíše do adresního řádku prohlížeče onu adresu a zmáčkne Enter.
Pepaha
Profil *
Upřesňuji:
Na jiné adresy se dostávám bez problémů, pokud zadám mou adresu a dám Enter zase nic - Stránku nelze zobrazit. Na WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts jsem se díval - v pořádku. Žádné chybové hlášení není - jen stránku nelze zobrazit. Zjistil jsem jedno - jedna moje známá mou stránku otevřela a po ní jsem ji také otevřel. To jsme později zopakovali a opět se podařilo. Ale jen těsně po jejím otevření z jiného PC. Děkuji všem za odpovědi.
Kráťa
Profil
Hoď sem link na ty stránky, to je záhada. Nemůže to být v hostingu?
rozeta
Profil
ahoj ,už asi měsíc mě zlobí pc neotevřu stranky mám MICROSOFT INTERNET EXPLOZER ,TŘEBA NEOTEVŘU SLUNEČNICI NEBO MOZZILU A JINÉ ...STRANKA NEJDE ZOBRAZIT ...co mám dělat nestáhnu žadný program
Qwett
Profil *
pepaha: co třeba zkusit proxy? blbej napad asi ale co ja vim třeba to přes to pude :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0