« 1 2 »
Autor Zpráva
Káťa
Profil
byl bi někdo tak ochotný a poradil mi jak udělat virtuální stáj?? Front Page mám a html celkem umím.

A našel by se nějaký anděl který by mi ty stránky udál? Prosíííím Klidně to zaplatím( do 200 kč) vím že je to málo ale víc si nemohu dovolit.Moc bych chtěla mít svojí stáj.
Martin Kuželka
Profil
Front Page mám a html celkem umím.

Tak není, co řešit :-)
DoubleThink
Profil *
Jedna technická: co je to virtuální stáj??
Plaváček
Profil
Také by mě zajímalo co to je, už jsem poznal hodně virtuálních věcí (včetně manželství), ale tohle je pro mě novinka :)
Martin Kuželka
Profil
Původně jsem myslel, že Virtuální stáj je prostě web, ale nyní jsem nakoukl do profilu, kde jsou zájmy koně :-)). Takže Virtuální stáj se asi není web. :-(
habendorf
Profil
Ale jo, asi to bude přece jenom web :o))
http://www.staj-beauty.wz.cz/

To fakt nemá chybu:
Vítejte ve virtuální stáji Beauty.
Stáj mentálně nepřibírá nové členy!
Zákaz kopírování všech fotografií!!!!
Michael Le
Profil
Já ti tu stáj klidně udělám...zdarma. Tvůj požadavek pošli na na můj e-mail.

Pokud máš ICQ, moje číslo je: 224990224.

Těším se na spolupráci, Michael Le
lukysy
Profil
Stáj mentálně nepřibírá nové členy!

No se stává... :o) lol
Káťa
Profil
Jste hodný,ale já potřebuji pořádnou rady a nééé aby jste si z toho ďáli bžundu... Neudělal by mi jí někdo? Nebo alespoň neporadil jak na to??? (SROZUMITELNĚ) zatím pá Káťa =o)
Michalek
Profil
2 Káťa: Viz výše

Já ti tu stáj klidně udělám...zdarma. Tvůj požadavek pošli na na můj e-mail.
Pokud máš ICQ, moje číslo je: 224990224.
Těším se na spolupráci, Michael Le


Nekoukáš? :-)
Michael Le
Profil
Koukám ;-) Požadavky beru jen mailem, tím ověřuji ochotnost zákazníka :D
Michalek
Profil
2 Michael Le
To byla celá reakce pro Káťu, asi přehlídla že ses nabízel. To nebyla reakce na Tebe :-)
*Míša*
Profil *
poradil by mi taky někdo jak se dělá ta virt. stáj, a nebo jak se aspoň mění??????????????????? předem díky *Míša* =)[b][/b]
Yuhů
Profil
Míšo, litujeme, ale už jsme v tomto fóru zjistili, že v zásadě nevíme, jak se virtuální stáj dělá. Myslíme si, že to jsou stránky typově stejné jako jiné webové stránky, takže bude stačit, když se naučíš dělat obvyklé webové stránky. Zkus třeba postupovat podle návodu na www.jakpsatweb.cz

Těžko říct, jak se virtuální stáj mění. To záleží na tom, jak je udělaná. Je tisíc a jeden způsob jak stránky dělat, takže univerzální odpověď neexistuje.
Deni a Candy
Profil *
Ahoj,udelal by nam prosim nekdo virtualni staj??díkes
royalhorse@seznam.cz
habendorf
Profil
Já si na ty virtuální stáje asi nechám udělat živnosťák :o)
Káťa
Profil
Hele lidi už jsem na to přišla! Je to snadné jako facka =oP prostě normální html no. Jrstli chcete někdo Virt.Stáj udělat stačí napsat a máte jí mít.Začalo mě to bavit =oD Tak všem moc za všechno díky a hlavně Yuhů. Adresa na mojí stáj: www.mujweb.cz/www/staj-tibet nebo,ale tu teprve začínám dělat : www.mujweb.cz/www/Staj-Dream
*Míša*-Káťa
Profil *
Ahoj Káťo, nechtěla bys mi udělat virt.stáj????? PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍM A nebo mi aspoň napiš jak se virt. stáje mnění PPPPPPPPPPPPPPPRRRRRRRRROOOOOOOOOOSSSSSSSSSSÍÍÍÍÍMMMMMMMMMM
KEnik
Profil *
Ja vam tu staj pripravym. na stazeni + nasledna uprava.
Zadejte pozadavky.
Co tam ma byt.
KEnik@email.cz
DarkMaster
Profil *
Virtuální stáje nejsou žádná novinka. O tomto fenoménu jsem se blíže rozepsal ve svém blogu. V podstatě se jedná o alternativu on-line her s jedním podstatným rozdílem - veškerá aktualizace "stáje" je ruční, takže to dá člověku práci.
DarkMaster
Profil *
Mimochodem... divím se, že to ještě nikoho nenapadlo naprogramovat :o)
thingwath
Profil *
Kua, to si přímo říká o profi řešení s databází a dynamicky generovanými stránkami. Však ono to nebude složité, snad víc jak tři nebo čtyři odpoledne to nedá...

Co může taková virtuální stáj potřebovat. Nějakou databázi koní a jezdců, webový frontend pro editaci toho, nějaké generování výsledků jízd a jejich prezentace, plus asi diskuze a kus omáčky kolem. Postupně se na to pak dá třeba nabalit nějaké (virtuální, v japonsku pak v pokročilém stádiu i nevirtuální) sázení a tak dál a tak dál.

Přece ty zatracený počítače nemáme od toho abysme něco dělali ručně ;-)
thingwath
Profil *
DarkMaster: To je to PRVNÍ co mě teď napadlo :-)
thingwath
Profil *
I když. Podle toho tvého blogu to připomíná spíš nějaké RPG. RPG se z podstaty značí tím, že nemá pravidla a co nemá pravidla to se blbě programuje.

Takže se programováním zbavíme té otravné dřiny ale práce na tom bude stejně tolik. Jako RPG se mi vlastně celá ta myšlenka dost líbí. Sice je to téma, no ... ale je to pěkné.
thingwath
Profil *
Já si to neodpustím. Už teď se mi v hlavě honí technické detaily onoho řešení, vidím všechny featury a přídavné služby co se na to dají nabalit a v dálce se mi rýsují (až budou záhy potřeba) na XML založené standardizované formáty na popisy koní, umožňující jejich výměnu mezi stájemi...

Jsem já to ale magor.
DarkMaster
Profil *
thingwath: měl jsem v noci podobně zlé sny :o). A pomocí RSS by byl výpis nejnovějších přírůstků hříbat. Jo a když by se tvé virtuální klisně narodilo hříbě, tak dostaneš jako uživatel SMS. Ještě by to šlo propojit tak, že bys svůj virtuální box ovládal pomocí SMS. Takže bys o dovolené například napsal VS K1 K (Virtuální stáj, kůň č. 1, kartáčování). Zpátky by ti přišla SMS hláška, že byl tvůj kůň vykartáčován :).

Takže bych tě rád ubezpečil, že magor nejseš. Vzhledem k cílové skupině (holky v určitém věku - řekněme do 16 let) by to v případě masového zájmu mohlo být pro inzerenty zajímavé.

DarkMaster,
blogger z Brouzdej.cz
netrunner
Profil *
Tak abyste věděli tak nejste první koho to napadlo :D Taková stáj už mi nějakoudobu běží na http://konici.ufonek.net/staj Ale to opravdu není pro malý holky který si chtějí na webu ukázat koníka :) nechal sem na tom spoustu času a ošoupanou klávesnici ;)
netrunner
DarkMaster
Profil *
netrunner: Díky za tip. Nevěděl jsem, že něco takového existuje. Přidal jsem link do článku.

DarkMaster,
blogger z Brouzdej.cz
Hanka
Profil *
Vam se to rekne, naprogramovat si to, ale kdyz si ty stajky taky my sestnactky delame samy, tak jsme rady, ze nam stranky fungujou... To uz me taky napadlo, co vsechno by se dalo provadet, kouknete se na horseland.com a uvidite, co me na napad virtualky vlastne puvodne privedlo. Ale tatik mi zacal vysvetlovat jak facha MySQL a jestli se to jednou naucim pouzivat, tak to bude uplne parada:o)
Mejte se, Hanka
Virtualka Koninky
thingwath
Profil *
Šestnáct mi osobně bylo silně nedávno, takže to nemůže být bráno jako argument :-)

I když mi tohle nepřijde moc jako nějaký fenomén příliš související s internetem a webem. Ten dává možnosti, ale jinak to vidím čistě jako specifickou formu RPG hry. Stejně tak by se dalo virtuálně dělat spousta věcí. S běžným RPG to má taky společné to, že asi tak devadesát devět a půl jejich účastníku by ve skutečnosti péči o velkou funící a smrdící horu masa zvanou kůň asi nesnesla (což je s pohou obměnou pojmů bez problémů převeditelné na běžné fantasy RPG).

Ale jak říkám, hezká hra :-)
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0