« 1 2
Autor Zpráva
thingwath
Profil *
devadesát děvět a půl mělo být samozřejmě procent
DarkMaster
Profil *
...ve skutečnosti péči o velkou funící a smrdící horu masa zvanou kůň...

Je vidět, že jsi nikdy nepracoval v kravíně, nedojil mléko pomocí dojícího stroje ani jsi nekydal hnůj na poli :). Práce ve stáji patří mezi jedny z nejhezčích praxí, protože kůň je šlechetné a hrdé zvíře. Vstaň od počítače a běž si to někdy vyzkoušet. Vřele doporučuji :).

Případné zájemce o zemědělskou tématiku odkazuji jinam a ostatním se omlouvám za offtopic.

DarkMaster,
blogger Brouzdej.cz
thingwath
Profil *
DarkMaster: Ze zemědělství mě zajímají jenom jeho konečné produkty a fakt na tom nehodlám vůbec nic měnit :-) Podle těch skromných znalostí a trochy zkušeností co mám (v kravíně jsem nebyl, mléko nedojil, s hnojem jsem na malou chvilku do styku přišel a stačilo, stačilo), tak kůň smrdí a funí přibližně tak jak lze od zvířete takové kategorie očekávat. Takže dost.
thingwath
Profil *
DarkMaster: Ze zemědělství mě zajímají jenom jeho konečné produkty a fakt na tom nehodlám vůbec nic měnit :-) Podle těch skromných znalostí a trochy zkušeností co mám (v kravíně jsem nebyl, mléko nedojil, s hnojem jsem na malou chvilku do styku přišel a stačilo, stačilo), tak kůň smrdí a funí přibližně tak jak lze od zvířete takové kategorie očekávat. Takže dost.
DarkMaster
Profil *
thingwath: Kůň je náhodou krásné zvířátko a tímto debatu na téma zemědělství uzavírám :)))

DarkMaster,
blogger z Brouzdej.cz
Kráťa
Profil
Ty vado ono to tam fakt je :-)
mentálně...
to je správňácky jetý, řekl bych přímo světvezeleněproužkované.
Keg
Profil *
Máš v té stáji nějaké mladé klisničky?
DarkMaster
Profil *
Keg: Tahle diskuse se zvrhává trochu jiným směrem než Yuhů očekával. Brzo se tu objeví "admin stop" :)). Aby bylo jasno:
1. Já virtuální stáj neprovozuji.
2. Pouze o tomto fenoménu podrobně referuji na svém brouzdacím blogu.
3. Zítra se tamtéž objeví rozhovor s jednou správkyní virtuální stáje.
Verča
Profil *
Typičtí chlapi... Něco vidí a hned přemýšlí o tom, jak to změnit nebo zlepšit... Nenapadlo vás někdy, že kdyby se ty stáje zautomatizovaly, tak by už ztratily to kouzlo??? Mám taky virtuální stáj (Dream Valley) a nikdy bych ji nechtěla takhle zautomatizovat.
thingwath
Profil *
Verča: No, ani tak ne. Jenže správný chlap a navíc ještě programátor (ani na jedno si teda nedělám plný nárok) musí být líný. A když si představí kolik je to zbytečné práce... Odmítat automatizaci je zpátečnícké :-)

Ale ne, chápu třeba rozdíly mezi skutečnou RPG hrou a převedenou do počítače a dokážu si představit následky plné automatizace všeho na tyhle stáje. Nicméně do určité míry je to vhodné.
Snaha něco zlepšit je hybnou silou pokroku ;-)
uplne jinej martin
Profil *
Hm, pěkná stáj Tibet :-) Ten kýčovitej obrázek... Mimochodem, už se těším, jak tu sajtu vytěžim:


<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//IETF//DTD HTML//EN">
<html>

<head>
<meta name="GENERATOR" content="ATLAS">
<title>Home Page</title>
</head>

<body bgcolor="#FFFFFF">

</body>
</html>
Verča
Profil *
thingwath
To sice jo, ale ne všude je takovej pokrok potřeba;-)
thingwath
Profil *
Verča: Ale to se nesmí chápat jako snaha všechno převést na nějakou takovou tu online hru kterých je kolem spousta (třeba Red Dragon), kde je všecko počítané a předem jasně dané pravidly. Cílem by mělo být automatizovat rutinní a zbytečně se opakující úkony. Umožnit mít detailní přehled o tom co se děje. Vést nějaké statistiky.

Nějaké oběti osobitosti to samozřejmě znamená, ale pouze do takové míry, která není na škodu. Opravdu, nechtěl bych z toho dělat další online hru typu Red Dragon (já je ani nemám rád), ale určitě vymyslíš nejmíň deset úkonů, které je třeba pravidelně provádět, které jsou neustále stejné a moc zábava z nich nekouká (a zábava by to měla být především, ne?)
llook
Profil
Tady se rýsuje nová kategorie software: "systém pro správu obsahu stáje" - SCMS ;)
Kdybych zrovna nedělal na svém WCMS, asi bych neodolal a taky se pustil do SCMS.
dadysek
Profil *
Ahoj lidi nepomohl byste mi někdos virtuální stájí já už jsem ji skoro měla chtěla jsem ji uveřejnit přes wz a oni mi nejdou obrázky a hlavní stránka ještě jedna otázka jak se vkládá zvuk na webovky?
Yuhů
Profil
problémy s obrázky dohledáš jinde v této diskusi, třeba pomocí hledání.
Vkládání zvuku taky.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0