Autor Zpráva
Statix
Profil *
Přes program Macromedia Dreamwer(snad to píšu správně)jsem si dal do svý stránky obrázky normálně z mého počítače. Když to však uložím a otevřu, tak se mě nezobrazují! Čím to je?
Plaváček
Profil
Statix

Včera jsem si dal do ledničky pivo a dneska tam není. Čím to je?

P.S. měl bys svůj dotaz upřesnit.
Statix
Profil *
Sorry ja sem takovej antitalent na vysvětlování:-(.

No prostě sem si dělal stránky v programu Macromedia Dreamwer, pak sem dal vložit obrázek. Normálně sem ho vložil a pak uložil. Když sem ten soubor otevřel, tak se mě ten obrázek nezobrazoval:-(
Už si to pochopil/a?
Plaváček
Profil
Statix

Já to pochopil, ale neumím ti poradit. Nevím, kde se ti nezobrazil. Na webu? Na tvém počítači? Existuje asi dvacetsedm důvodů, proč se obrázek nezobrazí. Přesně jsem je nepočítal.

Chtělo by to, pokud žádáš o radu, naučit se konkrétně vysvětlovat.
Statix
Profil *
No na tom webu:-(
fikus
Profil *
Statix
mozna to bude tim, ze sis dal pivo k sobe do lednicky, ale ted ho hledas v lednicce u souseda ;)
Plaváček
Profil
Statix

Na webu platí několik zásadních pravidel.

Za prvé - musíš tam ty obrázky fyzicky nahrát (nejlíp přes FTP)
Za druhé - na webu se rozlišuje velké a malé písmeno. Čili fotka.jpg není totéž co Fotka.jpg.
Za třetí - DreamWeaver mívá tendence vkládat obrázky do kódu stránky s absolutní cestou, což vypadá nějak takto: file://obrazky/fotka.jpg. To ti na webu fungovat nebude, protože tím se myslí tvůj počítač.

To druhé asi bude tvůj problém.
Timy
Profil
Statix
Zkusils už strýčka Googla? :-) http://www.google.com/search?q=nefunguj%C3%AD+obr%C3%A1zky

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0