Autor Zpráva
Catyess
Profil *
Ahojky, právě vytvářím svůj uplně první web.
Četla jsem něco o jazyku PHP a o redakčních systémech. Myslím, že je to právě to co potřebuju, když chci, aby návštěvníci na webu mohli za každým článkem psát komentáře, abych mohla vkládat na web nové články a nemusela je psát do HTML kódu, abych mohla starší články archivovat. Pochopila sem, ře k tomuto účelu stačí na web nainstalovat nějaký redakční systém. Já jsem si vybrala právě CuteNews (nemusíte mi říkat, že existují lepší, weby, které sou podobné tomu mému jsou tvořeny také s jeho pomocí, takže mi očividně musí stačit). Celkem klidně jsem CuteNews zvládla nainstalovat, ale teď nevím jak s ním dál pracovat (všude čtu, že je to hodně jednoduché na pochopení.... takže když to nechápu sem asi pořádně tupá :-D - hlavně neumim moc dobře anglicky a se slovníkem je to pochopitelně těžší - ale doufam, že vy mi poradíte) Přihlásila sem se tam, napsala nový článek, ale teď nechápu, jak mám udělat, aby se mi zobrazil na webu a přesně tam kde chci.... :-( a také, jak mám docílit toho, aby šel za každý článek vkládat komentář.... ??? Prosííím o radu...
Catyess
Profil *
Fakt dík za radu, ale už sem na to přišla...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0