Autor Zpráva
L
Profil *
mam mensi problemek... podle "jak psat web" mam vse nachystane a ted to jen potrebuju dostat na web, vybrala sem si wz,ktery mi hodne lidi doporucilo. problem je v tom, ze mam udelat index.html nebo co a ja vubec nevim vo co go...nechtela bych ztroskotat hned tady. muze mi nekdo poradit?predem dekuju
Manq
Profil
L
Musíš vytvořit soubor, který bude nést název index.html.

http://www.jakpsatweb.cz/soubory.html
Taps
Profil
L
Nejlepší je nakopírovat soubory na web pomocí ftp klienta. A nebo soubory můžeš nahrát pomocí správce souborů, který se ti objeví po přihlášení na wz
lopik
Profil
L
nho takze premenujes si stranku ktoru chces mat uvodnu na svojom webe na index.html a nahras na server wz a bude sa ti zobrazovat ako uvodna pri vstupe na tvoj web
L
Profil *
Dík všem :o)
L
Profil *
Sakra,az vsechno pochopim a udelam a chci se prihlasit na wz a upravit to, tak mi tam naskakuje chyba, ze se mi nejde dostat do spravce souboru. Jenze tam jsou takovy inteligenti, kteri to laikum proste nevysvetli a vykaslou se na ne. co ja muzu vedet, co ty cizi slova znamenaji? muze mi nekdo rict co to je? :-@
RPG
Profil
Přepiš je. Nejlíp i s tou chybou.
L
Profil *
uz jsem to vyresila,ale stejne dik. jen s tim index.html je problem. pokud sem to pochopila spravne, tak to, co mam u me v PC nachydstany na nahrati na web mam prejmenovat na index.html a potom to nahrat na wz. ja dam nahrat soubor, vlozim index.html, jenze... ona ta cela stranka blikne a vsechno se smaze, aniz bych stihla dat ok. jsem asi velice stupidni... :), ale fakt si s tim nevim rady. pak uz mi snad nic ke stesti chybet nebude.... ;-)
L
Profil *
a pak se mi objevuje, ze je adresar prazdny...,zrejme sem neco udelala spatne :((
lopik
Profil
L
napis ake subory tam nahravas
L
Profil *
ted jsem nepochopila situaci. na jakpsatweb jsem si podle navodu vytvorila prvni stranu, ulozila ji pod html.index,ale nahrat mi nejde...
lopik
Profil
ulozila ji pod html.index
pockaj ty si to ulozila do suboru html.index???
L
Profil *
naopak :) index.html, uz mi to nemysli
lopik
Profil
neviem ale myslim ze sa uz dostavam na podstatu veci. ak ta spravne chapem ty si ulozila celu tvoju stranku do jedneho priecinka ktory ma nazov index.html?
L
Profil *
vytvorila sem si jakokdyby uvod,ten sem ulozila pod nazvem index.html a pokusila se ho nahrat...nicmene nepovedlo se. hele,ja te asi desne nudim, klidne se na me vybodni.
lopik
Profil
L
tak uz to hadam nejak doriesime. mozno je problem v tom ze mas skryte pripony suborov. cize si stranu uloz iba pod nazvom index bez pripony.
ladik
Profil
L

Pokud používáš na wz.cz jejich správce souborů, tak ten ještě pořádně nefunguje, např. nejde odesílat soubory..., poslední dobou jsou s tím problémy, co jsem četl, trvá to už několik dnů. Měla bys zkusit spravovat svůj web přes některého ftp klienta, podrobný návod je např. tady.
lopik
Profil
L
ladik moze mat pravdu skus pouzit comandera a nahrat svoje stranky cez ftp pristup. potom by ti to moho ist
L
Profil *
dobre, dik
MCM
Profil *
To je úplně primitivní:) Doporučuju aby sis stáhla program macromedia dreamwear(snad sem to psala dobře). Pak už jen něco napiš co chceš mít v index stránce. Normálně to ulož a pojmenuj index.html a pak bych ti doporučila nahrát své stránky přes total commander kde je taky fétépéčko(FTP)
TADY máš krůček po krůčku jak nahrát své stránky přes total commander:)
je to jednoduchý FaKT:)
R
Profil *
Zdravim mám hotové stránky a chybí mi tež index.html, přečetl jsem si celej tenhle článek, ale nijak mi to nepomohlo.Nvm prostě jak to dat na net, mohl by někdo pomoct ? thx moc
R
Profil *
Jinak, dělám to v programu NVU a dávám tež na stránky www.webzdarma.cz
Mistr
Profil
R
Nvm prostě jak to dat na net, mohl by někdo pomoct
http://www.jakpsatweb.cz/publikovani.html
R
Profil *
Jj, tu stránku jsem si přečetl celou http://www.jakpsatweb.cz/publikovani.html

Jenže když si to chci dát na tu svoji, tak zadám ftp:/....svoji adresu a naběhne mi tohle

A když kliknu na ty adresáře, tak se mi nic nenačte, nvm co s tim.
Bubák
Profil
Vždt to tam nahoře máš napsané:
Chcete-li tento server FTP otevřít v programu Průzkumník Windows, klepněte na možnost Stránka a potom klepněte na možnost Otevřít server FTP v programu Průzkumník Windows.
Tak to otevři, potvrď na firewallu, a pak si tam nahrej svoje stránky.
R
Profil *
Už jsem na to došel, to jsem četl ale nešlo mi to, už je to ok. J¨á ten průzkumník neotvíral přes ty stránky. :D Thx moc

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0