Autor Zpráva
Darina
Profil *
Možná to sem tak úplně nepatří ale - nevíte někdo kde si můžu vytvořit e-mailovou schránku? Potřebuji nějakou svoji e-mailovou adresu a vůbec nevím jak na to a kde. Díky za informace.
Marty
Profil
Třeba tady:
http://reg.centrum.cz/
http://registrace.seznam.cz/register.py/stageOneScreen?service=email
Acci
Profil
Asi bych šel do toho Centra, zvláště bych si počkal na Gigacentrum s 2GB schránkou a 600MB přílohami
halogan
Profil
Acci: Na velikosti nezáleží.
mat
Profil
Acci

na gigacentrum asi už netřeba čekat, už pár dní gigacentrum=centrum...
Acci
Profil
halogan
U Gigacentra nejde jenom o velikost. Seznam jenom slibuje nové funkce a nic z toho :((

mat
Myslel jsem na to, počat si, až ti předělají schránku (u nových schránek je hned?)
mat
Profil
u nových stránek je samozřejmě hned, zrovna včera jsem si jednu (chvilkovou) udělal kvůli nákupu v eshopu... a k těm půtkám jestli seznam, centrum nebo atlas - u mě zvítězil a vítězí i dál gmail - dneska jsem do té centrumácké schránky vlezl a nestačil jsem se divit - oproti gigacentrácké betaverzi reklamní obrázek tak 200x200 px, dole aktuality ze zpráv (politika apod.), víc jsem to nezkoumal - tohle mi prostě vadí, je sice fakt, že centrum mail nabízí mnoho a mnoho nastavení, ale mám obavy, že je využije jen málokdo...
Glacier
Profil
Já používám Gmail a jsem spokojen, seznam my občas pustí nějakej ten spam, Gmail ne, navíc má oproti seznamu 2GB a skvělou správu emailů.
Kráťa
Profil
Tedy já nejvíce používám schránku na Atlasu a nikdy jsem nepotřeboval více prostoru, než dávají (teď snad 15 MB). Plnou jsem jí měl pouze jednou za 5 let, když mi tam poslala známá z práce jakési přiblblé video 4 MB a já to stahoval modemem a proklínal jí a stahoval a proklínal...
Hm příloha 600 MB. Chudáci ti, co to budou stahovat. :-)
Šlaha
Profil
Teď seznam nasadil 2000mb.
Acci
Profil
Šlaha
Zkus se vyznat v dvou gigech mailů bez vyhledávání
ax123
Profil
Jsem pro gmail a az k nemu bude i čeština bude to to nejlepší, takhle mohou mít někteří čwští uživatelé problémy
Nowotny
Profil *
Gmail je fajn, ale :: We're currently only offering Gmail as part of a preview release and limited test. We don't have details on when Gmail will be made more widely available, as that depends in part on the results of the test. :: takže asi nebude pro každého...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0