Autor Zpráva
Ajka
Profil *
ahoj,chtela bych poradit. chci si vytvorit web, zatim samozrejme freehosting... chtela bych doporucit, kde ho delat (e-stranky,websnadno,ic..) nebo popripade, jestli je tezke webzdarma. jsem uplny zacatecnik, chci pekne stranky a zatim trochu ovladam pouze html... dekuji za rady. byla bych rada, kdyby ste mi treba napsali vyhody a nevyhody tech nej freehostingu. jeste jednou moc dekuji.
YaD
Profil
http://www.jakpsatweb.cz/css
:)
Vladosik
Profil
Ajka
Jestli umis jen uplne zaklady html a chces pekny design, tak zvol sluzbu e-stranky a vyber si nejakou peknou sablonu, ktera se ti bude libit. Sama si totiz pekny web s pouhou znalosti nekolika tagu html vytvorit nedokazes. Proto bys musela umet alespon CSS a navic jeste v nejakem grafickem programu, v kterem by jsi si stranky vytvorila nebo alespon si udelala nejake graficke prvky.
khuazyan
Profil
Lepší je zaplatit si nějaký levný hosting, 20Kč měsíčně je skoro zadarmo. Jinak ic.cz a webzdarma jsou asi na stejné úrovni. Když umíte trochu html, tak bych vám doporučil si pročíst jakpsatweb.cz - nejdřív HTML a pak CSS, to by mělo na pěkné (statické) stránky stačit.
Ajka
Profil *
a hodnotite lepe e-stranky nebo websnadno nebo ic?
Manq
Profil
Ajka
Nenabízejí totožné služby, nelze je hodnotit.
Vladosik
Profil
Na ic.cz nemas zadne sablony, tam si musis vytvorit svoji stranky i s designem. Osobne se mi vice libi e-stranky. Ale zde Ti nikdo moc neporadi, my zde tyto sluzby prilis nevyuzivame...
Ajka
Profil *
jjo,ale stejne diky
Mistr
Profil
Ajka
Kolega Vladošík Ti již doporučoval e-stranky.

Přiznám se, že ani s jednou službou nemám zkušenosti. Peřsto o nich něco vím. Pokud bych Ti zde psal nějaké ptákoviny, pak prosím další kolegy o přesnění.

e-stranky nebo websnadno nebo ic
e-stranky se od ostatních dvou jmenovaných liší, pokud vím, tím, že si u nich vybereš nějakou šablonu (tedy vzhled výsledného webu) a s ním pak pracuješ.
websnadno a ic, nemýlím-li se, žádné šablony nenabízí. Vytvoříš si tedy sama HTML stránky a ty pak k nim pouze nahraješ. Oni Ti tedy žádný mustr vzhledu nenabídnou.
Manq
Profil
Mistr
Myslím, že Websnadno nějaké ty šablony nabízí. Ale nejsou, jak to jen říci, nejsou povinné jako u E-stránek.
Mistr
Profil
Manq
Díky za upřesnění. Má neznalost prostředí Websnadno se projevila v úplné nahotě.
Ajka
Profil *
diky,tak si vyberu e-stranky a uvidime...
Manq
Profil
Mistr
Děkovat nemusíš. Já to jen "opsal" z jejich webu. :o)))
Ajka
Profil *
:-P to je jedno

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0