Autor Zpráva
escala
Profil
zdravim, mame tu jeden problem, ktory nevie nikto vyriesit, ak nam s tym niekto pomozete, radi sa zlozime na odmenu, uplne vazne, vysvetlim o co ide:

html ma pozadie foto na celu obrazovku, na nej su 2 priesvitne stlpce - iframes; lavy a pravy; v lavom je menu a v pravom sa menia informacie; informacie je stlpec niekedy kratky niekedy dlhy; ked pouzijem pre prave okno iframe scroll-yes, scrolovacia lista je hned vedla stlpca, vedla iframe, co ma nezaujima, nepaci sa mi, chcem ju mat na uplnom okraji obrazovky vpravo, co nevieme vyriest (?!);

alebo - druha moznost: scroll-no a posuva sa cely obsah stranky, nie len pravy stlpec ale aj lavy s menu, co mi vobec nevadi, ale problem je, ze kedze mam v pravom iframe stlpce/informacie roznej vysky, vyska iframe musi byt nastavena na najvacsi z nich, co je samozrejme absurdne, lebo pri kratsich by naspodu zostalo vela volneho miesta, ktore by clovek scroloval a nevedel co sa deje;

neviem ktora z tychto dvoch monzosti ma jednoduchsie riesenie, v podstate mi je jedno, ktoru pouzijeme, vdaka...
ESCALA
Profil *
vsetci su na dovolenke?
escala
Profil
uz sme to vyriesili, koniec temy ;)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0