Autor Zpráva
Stano
Profil *
Zdravím Vás, mám problém. Na stránke ( začínam s PSPadom, nie som totálny začiatočník) mám v stlpci zoznam členov nejakého klubu. Každé meno má odkaz na inú stránku ( m1.html, m2.html a pod.) Po kliknutí na meno sa mi má zjaviť podrobnejšie info o členovi ( funkcia, adresa, telefon, príp.fotka). Celá tá "vizitka", tabulka, má rozmer asi 200x150px. Udaje su v tabulke ( <tab> </tab>. Zatial to robím tak, že každý člen má zvlaštnu, temer totožnú stránku, líšiacu sa len tou tabuľkou. Kód cca 20 riadkov. Napadlo ma, či by sa to nedalo urobiť tak, že by sa niekde uložili iba malé tabuľky, vizitky a po kliknutí, ( alebo najetí myšou) by sa vedľa toho zoznamu objavila príslušná tabuľka. Alebo je to blbosť?
Casero
Profil
Stano
Na toto se výborně hodí php, kde bez práce si uděláš jednu tabulku a v té se mění data podle toho, na koho jsi kliknul.
Stano
Profil *
Díky, niečo také som predpokladal. Prednedávnom som iba začal, takže teraz sa učím skripty a CSS. Skušal som si nainštalovať
Apache HTTP server 2.2.4 na vlastnom PC, ale nejako som to nerozchodil. Na PHP sa iba pripravujem.
niCe
Profil
PHP je skvělá věcička.
Stano
Profil *
To iste, ale už som skušal viac verzií na vlastnom PC ( server na localhost, pre testy a učenie), ale nechodí mi to.
- Apache HTTP server 2.2.4
- phphome_2.3.4
Teraz chcem skúsiť Apache2triad 1.5.4, uvidím.
P.S. V IE7 dám http://localhost, mal by som vidieť vlastný adresár a nič.
Stano
Profil *
Už to ide, ten Triad.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0