Autor Zpráva
Jack
Profil *
Nevíte někdo jak upravit tento kód tak aby mi fungoval? Je to formulář na odesílání emailů rovnou ze stránky, stáhnul jsem si to jako free-zdroják ale vůbec nevim co stim. Někam bych tam asi měl umístit cílovou emailovou adresu a odkaz na stránku něco jako díky podařilo se odeslat, nebo chyba email se nepodařilo odeslat a tak. Jestli někdo víte co stim tak prosím poraďte. Díky



<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN"
"http://www.w3.org/TR/html4/loose.dtd">
<html>
<head>
<title>Easiest Form2mail - Sample Contact Form</title>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-1">
</head>

<body>
<br><Br>
<p align="center"><b><font size="2" face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif">This is a sample contact form. </font></b><br>
<font color="#999999" size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif">*For your own forms, you can use an unlimited number of fields,<br>
including checkboxes, dropdown menus, text areas, input fields, radio buttons and even multiple selection list boxes.</font></p>
<p align="center"><br>
</p>
<form method=POST action=form2mail.php>
<table width="500" border="0" align="center" cellpadding="0" cellspacing="0" bgcolor="#CCCCCC">
<tr>
<td><table width="600" border="0" align="center" cellpadding="3" cellspacing="1">
<tr bgcolor="#FFFFFF">
<td colspan="2"><font size="2" face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif"><b>Contact form </b> </font></td>
</tr>
<tr bgcolor="#FFFFFF">
<td align="right"><font size="2" face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif">Your name: </font></td>
<td align="left"><font size="2" face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif">
<input name="name" type="text" id="name">
</font></td>
</tr>
<tr bgcolor="#FFFFFF">
<td align="right"><font size="2" face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif">Your email: </font></td>
<td align="left"><font size="2" face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif">
<input name="email" type="text" id="email">
</font></td>
</tr>
<tr bgcolor="#FFFFFF">
<td align="right"><font size="2" face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif">Select subject :</font></td>
<td align="left"><font size="2" face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif">
<select name="subject" id="subject">
<option>Technical</option>
<option>Sales</option>
<option>Other</option>
</select>
</font></td>
</tr>
<tr bgcolor="#FFFFFF">
<td align="right"><font size="2" face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif">What products have you tried?<font size="1"><br>
*use CTRL to select multiple products</font> </font></td>
<td align="left"><font size="2" face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif">
<select name="tried_products[]" size="5" multiple>
<option value="Form2Mail">Form2Mail</option>
<option value="e-Dating">e-Dating</option>
<option value="Affiliate manager Pro">Affiliate manager Pro</option>
<option value="Keyword Frequency">Keyword Frequency</option>
<option value="None">None</option>
</select>
</font></td>
</tr>
<tr bgcolor="#FFFFFF">
<td align="right"><font size="2" face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif">How can we contact you?</font></td>
<td align="left">
<font size="2" face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif">
<label>
<input type="radio" name="contact_preference" value="email">
Email</label>
<br>
<label>
<input type="radio" name="contact_preference" value="phone">
Phone</label>
</font></td>
</tr>
<tr bgcolor="#FFFFFF">
<td align="right"><font size="2" face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif">Did you read our FAQ section? </font></td>
<td align="left">
<font size="2" face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif">
<input name="read_FAQ" type="checkbox" id="read_FAQ" value="yes">
YES</font></td>
</tr>
<tr bgcolor="#FFFFFF">
<td align="right"><font size="2" face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif">Message:</font></td>
<td align="left"><font size="2" face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif">
<textarea name="message" cols="40" rows="6" id="message"></textarea>
</font></td>
</tr>
<tr bgcolor="#FFFFFF">
<td colspan="2" align="center"><input type="submit" name="Submit" value="Submit"></td>
</tr>
</table>
</td></tr></table></form>
</body>
</html>
Acci
Profil
Ještě k tom musí chybět soubor form2mail.php. Máš ho ve stejné složce jako tento soubor?
Jack
Profil *
Acci: JJ, ten soubor mám, ale zaboha nedokážu upravit tenhle kód aby mi to fungovalo, prostě nevim co stim.
Acci
Profil
Řekl bych, že to nebude tímto souborem, ale tím druhým form2mail.php.
temistokles
Profil
A podporuje tvoj poskytovatel sluzieb PHP?
Jack
Profil *
Možná jste mě přesně nepochopily, já totiž přesně nevim co stim, jak to mám upravit aby se z toho daly odesílat emaily, jako třeba kam mám napsat action se svym mailem a tak......
Acci
Profil
Ten soubor, co jsi vypsal nahoře, pouze odešle URL ve tvaru form2mail.php?name=Acci&email=acci%40gigacentrum.cz&subject=Technical& tried_products%5B%5D=Affiliate+manager+Pro&contact_preference=email&re ad_FAQ=yes&message=Ahoj&Submit=Submit
O to, kam se to má poslat a jak se stará právě ten soubor form2mail.php
Jack
Profil *
Hmm, sice tomu moc nerozomim, ale to je jedno. Já jsem si domníval, že musim upravit ten kód aby to šlo odeslat. Z toho co jsem si čet na JPW tak si musim zařídit účet u nějaký společnosti co mi to zprostředkuje (to odesílání), no uvidim, snad se stim nějak poperu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0