Autor Zpráva
Armee
Profil *
Ahoj,potrebovala bych helpnout s menu. vybrala sem si menu ,ktere je horizoltani,ale potrebovala bych ho zmenit na vertikalni. Jde to? Ze se treba neco prepise v css nebo tak?
Armee
Profil *
tady jsou všichni ochotní.
Casero
Profil
Armee
tady jsou všichni ochotní.
Ano, souhlasím, někdy až moc.

Určitě to půjde. Ale jelikož nevíme vůbec nic o tom menu, co sis vybrala. Tak jediné, co ti sme mužem napsat je: Jde to!
Armee
Profil *
:o), tak dik no :D
barter
Profil *
co třeba aspon trosku tomenu nastinitco ma umět ?::)

jinak tady je menu spousta, taksii vyber naky vertikalni;-)

http://www.cssplay.co.uk/menus/
Armee
Profil *
no,tak dík ;-) a jeste se zeptam, jak mam vlozit menu do spravneho ramu? presne kam?
Mistr
Profil
Armee
jak mam vlozit menu do spravneho ramu? presne kam?
Rámu? Do toho, kde to menu chceš mít.

Promiň, ale Tvé otázky jsou příliš obecné. A přitom pořžadované odpovědi by měly být velmi konkrétní. To nejde moc dobře dohromady.
Lucíík
Profil *
Mam taky problem s menu, ovsem uplne jiny... vybrala sem si menu, css ulozila pod nazvem neco.css a nahrala na web. potom jsem zkopcila xhtml kod a vlozila na stranku, jenze menu se mi ukazuje neukazuje. nevim co s tim, nejspis sem dobre nepochopila css.poradte pls
Armee
Profil *
ahoj,nejspíš budou tvé otázky taky příliš obecné :D:D:D
Lucíík
Profil *
tak nevim, esi tu vseci spi nebo na nas s*r*u
Aleš Janda
Profil
css ulozila pod nazvem neco.css a nahrala na web
A co v něm je?

potom jsem zkopcila xhtml kod
A co je v tom xhtml kódu?

jenze menu se mi ukazuje neukazuje
To je naprosto dokonalý popis chyby :-D

nejspis sem dobre nepochopila css.poradte pls
Co na to říct :-) Tak ho pochop lépe: http://www.jakpsatweb.cz/css/
Mistr
Profil
Armee + Lucíík
Ty vaše popisy problému bych, s dovolením, přirovnal tomuto příkladu:
Ahoj, mám šaty a teď si k nim chci koupit střevíčky. Mám koupit lodičky červené nebo černé? Pls, poraďte!

Co byste na to odpověděly?
niCe
Profil
Lucíík
Kroť se s těmi zahvězdičkovanými výrazy a chovej se inteligentně.
Lucíík
Profil *
niCe

Vulgarni slova to nejsou, tak nevim. Ano nejsem inteligentni, zajimalo by me, jakou mas skolu ty. nicmene jsem myslela,ze je to tady zrizeno od toho,aby, jak uz naznacuje nazev bylo mozne pomoci zacatecnikum. ale jak je videt, zacatecnici, ti at s webem ani nezacinaji! na JPW jsem nic na tom, jak zkopirovat css a xhtml kod a co delat, kdyz to nefunguje nenasla. tak jsem myslela, ze se mi tu nastini aspon jak na to. ale ted uz vim, ze me poslete nekam. nechapu,proc mate tema "nebojte se zeptat na blbost, kazdy nekdy zacinal". uznavam,ze je to blbost, ale morim se s tim uz 4.den a me to proste porad nejde. nejspis si budu muset koupit lodicky. rozhodne jsem vas nechtela urazit, ale z vasi strany asi to same neplati...

dovolte tedy, abych se zeptala: kdyz si na urcite strance vyberu svuj layout nebo menu nebo neco, kde najdu postup, jak to dostat na web? muze me nekdo odkazat na nejaky navod pro stupidni lidy? treba bych potom pochopila. diky.
Railbot
Profil
Lucíík
www.jakpsatweb.cz
Lucíík
Profil *
Railbot

diky. a opravdu tam nekde najdu i to css a xhtml kod? a jak s tim narabet?
Railbot
Profil
Lucíík
Když to začneš číst od začátku a ne od konce (to je důležité), tak pochopíš, jak psát web a tudíž jak nakládat s kódem.
Plaváček
Profil
Lucíík

diky. a opravdu tam nekde najdu i to css a xhtml kod? a jak s tim narabet?

Ano, najdeš. Jsou tam stovky (možná tisíce) stránek, věnované právě CSS a XHTML kódu. Jenom to chce trochu prostudovat a přijít až s konkrétním problémem. Tvůj dotaz je natolik obecný a může mít desítky různých řešení, takže ani při nejlepší vůli ti nikdo ze zdejších chytrých hlav není schopen poskytnout rozumnější odpověď.
Lucíík
Profil *
Railbot

Když to začneš číst od začátku a ne od konce (to je důležité)
Tak to by me nenapadlo, cist to od zacatku. =)


Plaváček
Jsou tak stovky (možná tisíce) stránek, věnované právě CSS a XHTML kódu
A mohla bych znat jeste jine stranky krome JPW? Nemate s nejakyma dobre zkusenosti? Nebo spis, nejake, ktere byste doporucili totalnimu zacatecniku. Krome JPW.
Plaváček
Profil
Lucíík

mohla bych znat jeste jine stranky krome JPW?

Možná tě lépe povede tohle: http://polopate.jakpsatweb.cz/
Lucíík
Profil *
Plaváček
ok, diky za ochotu.
Bubák
Profil
Vedle každého článku napravo jsou související odkazy, mez nimi "Odkazy jinam".
Lucíík
Profil *
tak vse studuji od znova a zkousim a zkousim.

vse se mi povedlo dobre, jen se kouknete tady, v te posledni casti se ma udelat menu vodorovne, ale me se tam objevuje jen uvod...
Lucíík
Profil *
spatnej odkaz :),takze se juknete tu
Plaváček
Profil
Lucíík

No, ale já tam vidím celé vodorovné menu, žádný problém jsem nezaznamenal. Tedy, jestli chceš menu vodorovně.
Mistr
Profil
Plaváček
Tvůj dotaz je natolik obecný a může mít desítky různých řešení, takže ani při nejlepší vůli ti nikdo ze zdejších chytrých hlav není schopen poskytnout rozumnější odpověď.
Obdivuji Tvůj pedagogický talent. Moc hezky jsi to vysvětlil.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0