Autor Zpráva
shelly
Profil *
Doborý večer! Mám problém a nevím si s tím rady...udělala jsem fotoalba, přetahovala jsem je přes ftp a vše bylo v pořádku...teď mi ale při snaze o "přetáhnutí" vyskočí hláška - nelze vytvořit vzdálený adresář...vůbec netuším, co dělat...poradí mi někdo?
Předem děkuji...
Flavicius
Profil
shelly
Jaký používáš ftp klient? Máš na ftp datové místo? Máš práva na vytvoření adresáře?
shelly
Profil *
Flavicius
tak na první otázku asi neodpovím dobře, protože nevím...v okýnku je PET, přes to se připojuju...
místo mám, všechny ostatní data se normálně odesílají..
práva na vytváření adresáře? No, snad ano...doteď jsem neměla žádný problém s čímkoli...
shelly
Profil *
Pomůže někdo? Nebo budu muset znova překopávat všechny fotky?
Prosím!!!!
Gekon
Profil
Nejspíš se jedná o výpadek na serveru, popřípadě zkus v nastavení zatrhnout pasivní režim přenosu. Na FTP zkus používat třeba Total Commander, je extrémně jednoduchý a přehledný.
shelly
Profil *
total komander je FTP klient? Ten totiž používám... No, ještě na to kouknu, ale moc nadějí si nedávám, tak se asi zítra vrhnu na předělávání fotek... Brrr, už teď je mi z toho nedobře...
Díky moc za radu...
Gekon
Profil
shelly
Takový ultrarychlý návod - http://stuff.gekon.name/tcmd.jpg
shelly
Profil *
Gekon
Děkuju za radu, ale ani přes pasivní režim to nefunguje...jakmile se pokusím přetáhnout album, vyhodí to stejnou chybovou hlášku...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0