Autor Zpráva
Neolker
Vytvářím celkem jednoduchou hlavně informační stránku o sportovním klubu. Dříve jsem používal klasické HTMT tj. layout z tabulek, ale je to hrůza...

Dneska se používá CSS, ale zase nechci mít zdroják plný <DIV> atd.

Takže se ptám, jak nejlépe stvořit třísloupcový layout se složitějším designem a jestli je dnes lepší mít třísloupcový layout přes celou šíři prohlížeče nebo jen layout o šíři cca 700px viz. www.skbu.cz

Nebo radši sem mám dát grafický návrh webu a pak se poradit?
zoZo
Zkus se poohlédnout tady na té stránce http://css.interval.cz/.
Sawyer
Profil *
Dobry vecer,

predem se omluvam, jestli pisi nevhod, nicmene, potreboval bych pomoci. Potrebuji v pomerne rychlem case vytvorit webove stranky a podle popisu zatim zvladam pouze obycejny odrazkovany seznam, nadpisy a ramy. Nyni jsem se dozvedel, ze se ramy pouzivat nemaji, a ze si mam vybrat layout. Na css.interval.cz jsem si pozadovany layout vybral, a ted pozor - nevim, jak na to. Popisi vam muj postup, treba na chybu prijdete vy. Zkopiroval jsem CSS a ulozil pod nazvem styl.css, pote jsem mezi <body> a </body> zkopiroval a vlozit XHTML kod. Ulozil jsem, ale... ono nic. Na strance se mi zobrazuje pouze nadpisy oddelene carou, ale zadny layout tam neni.

Bohuzel vam nemohu poskytnout odkaz na stranku, takze chapu, pokud mi nepomuzete. Ale pokud by se nasel nekdo, kdo by mi to byl ochoten vysvetlit napr.: pres mail, byl bych mu nesmirne vdecny.
Neolker
Sawyer
Nejspíš máte odkaz na externí CSS... Doporučuju nastudovat http://www.jakpsatweb.cz/css/
Hodně štěstí

PS: Popřípadě lépe popište s kterým Layoutem máte problém.
Sawyer
Profil *
Dekuji za vstricnost. Ted se jeste zeptam: Jaky je html kod na ram na paticku? (Vim, ze se maji pouzivat napozicovane divy, ale presto budu velice rad za odpoved). Predem dekuji.
Mistr
Sawyer
by mi to byl ochoten vysvetlit napr.: pres mail
Není špatné ten mail také skutečně uvést.

Jak psal kolega Neolker, odkaž nám ten CSS layout, který sis vybral, použil a nyní nefunguje dle Tvých představ. Případně sem kopíruj kód Tvé zlobící stránky.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0