Autor Zpráva
escala
Profil
vie niekto, ako spravit tmave pozadie pod text? a aby bolo sucasne priehladne?

vysvetlim: text mam na www, ktora ma ako fondo foto, text je biely, ale miestami je tazsie citatelny, chcela by som podklad pod nim trochu stmavit, ale aby spodna fotka ostala stale viditelna, nieco ako toto: www.oma.eu

dakujem, es.
Str4wberry
Profil
escala
Doporučuji ztmavit ten obrázek v nějakém grafickém editoru.
escala
Profil
dik ale to mi nefunguje, ten text mam na roznych miestach, a ak stmavim fotku, nebude mi to sediet na sebe...
escala
Profil
dik ale to mi nefunfuje, text mam na roznych miestach tej www a keby som stmavila foto, tak mi to nebude na sebe sediet... foto je totiz natahovatelna na celu obzazovku...
R4mp!k
Profil *
escala
Já bych to řešil tak jak radí Str4wberry, pokud toho tam nemáš příliš, mohl by sis s tím pohrát a dát tomu takové pozadí, aby to bylo čitelné, a pokud jich tam máš více, tak ti neporadím :)

Pokud uý to máš na netu, mohl by si sem hodit odkaz, abychom se koukli.
Str4wberry
Profil
escala
Velké „foto“ nedoporučuji na pozadí.

tak mi to nebude na sebe sediet
Tohle nechápu, proč to nebude sedět, když se celé „foto“ ztmaví.
escala
Profil
to Str4wberry:
aha, nepochopila som ta, nechcem stmavovat komplet cele foto, pretoze potrebujem, aby obsah tej foto ostal citatelny... inac na jakpsatweb mi bolo doporucene az 10x, ze nedoporucuju velke foto, preco? co hovoris na tieto www, vadia ti? >>> www.oma.eu alebo http://www.cssplay.co.uk/layouts/background alebo www.transparadiso.com

R4mp!k:
este to neni na netu :-(
Str4wberry
Profil
escala
Velké foto přes celou stránku je většinou datově příliš velké => stránka se dlouho načítá a čitelnost textu na nejednotném pozadí nemusí být také zrovna valná.
escala
Profil
takze neporadi nikto?!

(to Str4wberry: moja stranka je rychla a vyzera skvele ;)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0