Autor Zpráva
trancemaniac
Profil *
Ahoj, mam docela problem. Nedavno jsem si nechal zmenit server na Apache a asi od ty doby mi nejdou clanky, fotogalerie, a vlastne zadny adresy typu index.php?page=novinky&cc=65 tohle index.php?page=novinky funguje, ale scripty v includovanych souborech ne. Nevim vubec co stim..... Poskytovateli uz jsem posilal mejla, ale ted tam nikdo neni, az v pondeli :(
Kouknete se nato tady
dis
Profil
Že by admini změnili nastavení register globals a zpracování $_GET['cc'] nebylo ve skriptech stejně napsané jako $_GET['page']? Jen hádám...
trancemaniac
Profil *
No to fatk nevim. Ale proste mi nejdou scripty kde se objevy v adrese ampersand. Uz me to celkem stve, nevim fakt co stim
djlj
Profil
Co znamená, že nejdou? Máš zapnutý výpis všech chyb?
dis
Profil
není pravda, že nejdou všechny. Proměnnou page to přebírá správně; když klikám na vodorovné modré menu, mění se parametr page a zároveň se includuje vždycky jiná a zdá se že správná stránka. Ale např. na úvodní stránce se nezobrazí detail zprávy s proměnnou cc. Proto si myslím, že se tam nějak jinak zpracovává $_GET['cc'] a $_GET['page']. Ale do scriptu nevidím...
tiso
Profil
trancemaniac - a my to máme odkiaľ vedieť? Neuviedol si tu totiž žiadny zdrojový kód ako spracúvaš tie parametre z adresy...
trancemaniac
Profil *
No v podstate,kdyz mam v adrese dve promenne tak uz scrip nefunguje. Zkousel jsem napr. tento jednoduchy kod:

<a href="index.php?page=test&id=zobraz">Zobraz</a> | <a href="index.php?page=test&id=ne">Skryt</a>

<?php

if ($id == zobraz) {
echo "Hello";
}


?>


Zde se nato muzete podivat.
Poskytovatel se mi jeste neracil odpovedet :(
trancemaniac
Profil *
Oprava linku :)
Zde se nato muzete podivat.
nightfish
Profil
zřejmě jde o problém s vypnutými register_globals
$id = $_GET['id'];

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0