Autor Zpráva
tajny spion
Profil
Chtel bych se zeptat na nazor publika. Jaky je podle vas nejlepsi reklamni system? Mel by byt jednoduchy, platit co mozno nejvice a nemit mnoho pozadavku. System, ktery by mi vyhovoval ze vsech nejvice by byl takovy, ktery by jeste dovoloval psat na stranku "Klikejte na reklamy" a podobne. Jaky je vas nazor. Kde se daji nejlepe ziskat penize? Poradte prosim... cekam, ze toto tema bude do par dni plne nazoru...
Timy
Profil
tajny spion
"Jaky je podle vas nejlepsi reklamni system?"
Záleží na konkrétním webu, ale většinou se vyplatí AdSense.

"System, ktery by mi vyhovoval ze vsech nejvice by byl takovy, ktery by jeste dovoloval psat na stranku "Klikejte na reklamy" a podobne."
Doufám, že žádný takový systém neexistuje :-).

"Kde se daji nejlepe ziskat penize?"
Asi v práci ;-).
tajny spion
Profil
Timy
Záleží na konkrétním webu, ale většinou se vyplatí AdSense.
AdSense se muze az od 18ti ne? Mam dojem ze jsem to cetl, jestli mi to vyvratite, jdu do toho :/

Doufám, že žádný takový systém neexistuje :-).
Jako proc? Vis jak to mam vymysleny, kdybych nahodou takovej nasel? :)

"Kde se daji nejlepe ziskat penize?"
Cekal jsem kdo se takhle ozve prvni :D
FiryCz
Profil
AdSense se muze az od 18ti ne? Mam dojem ze jsem to cetl, jestli mi to vyvratite, jdu do toho :/
Ano, bohužel (nebo spíš naštěstí) až od osmnácti.

Doufám, že žádný takový systém neexistuje :-).
Jako proc? Vis jak to mam vymysleny, kdybych nahodou takovej nasel? :)

Ty si myslíš že by v takovým systému někdo inzeroval?
tajny spion
Profil
FiryCz
Ty si myslíš že by v takovým systému někdo inzeroval?
Podivej se na staj.ufonek.net - je to tam tak udelany. Za kliknuti na reklamu dostanes body, a ty je utratis na serveru za virtualni veci, ktery si pak srovnavas s ostatnima. Schvalne se podivej, jak je ten web doslova prospekovanej reklamama. Porad si myslis ze by to nefungovalo? Myslim, ze z tech 5000 lidi denne, co kliknou na reklamu i 1% ktery na odkazovanym webu zustane je mrte.
Iškuda
Profil
tajny spion
Jde o to, že žádná firma nebude inzerovat u společnosti, která bude otevřeně hlásat: "Klikejte bezhlavě na reklamy, hlavně ať to webmasterovi vydělá." Firmy asi očekávají, že u nich potenciální klient utratí peníze a vrátí se nim investice vložená do inzerce.
tajny spion
Profil
Iškuda
Precti si znova pls, co jsem napsal vyse o 5000 navstevnicich denne a rekni mi pls, jestli ti to pripada malo. A ver, ze na staj.ufonek.net pisou, ze maji klikat na reklamy... jeste za to dostavaj body :/
Timy
Profil
tajny spion
Ale že píší, ať lidé klikají na reklamy neznamená, že to ten reklamní systém dovoluje. Minimálně AdSense, které tam mají, to zakazuje, takže se jim taky jednoho dne může stát, že jim zruší účet...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0