Autor Zpráva
zuzinka26
Profil *
Ahoj. Udělala jsem si stránky na webgarden.cz a chtěla bych si na ně nainstalovat e-shop zdarma... Stahla jsem si nějakou verzi e-shopu z www.e-shop-centrum.cz a nevim, jak dál:-( Přes co a jak se to vůbec celý instaluje? Předem díky za odpovědi

Zuzka

e-mail:zuzinart@centrum.cz
souki
Profil
a) zajímalo kde a jak sis tam stáhla e-shop
b) na webgarden ti obchod fungovat nebude

Radši popiš, co konkrétně potřebuješ
nightfish
Profil
souki
zajímalo kde a jak sis tam stáhla e-shop
imho http://www.e-shop-centrum.cz/portal/e-shop-zdarma.php
souki
Profil
nightfish
Pardon. Měl jsem na display nějakej bordel a dokonale mi ten odkaz zamaskoval :o)
zuzinka26
Profil *
souki: potřebuju si udělat nějaký e-shop - nic extra,proto jsem sáhla po možnosti e-shop zdarma. a potřebuju to zprovoznit. Program na e-shop mam, ale nevim jak ho dostat na stránky... A kde mi bude teda e-shop fungovat? Psali tam, ( na e-shop-centrum.cz ) že to můžou nainstalovat na kterejkoliv stránku i s hostingem zdarma... Takže teoreticky v tom nevidím v tomhle problém... Potřebuju jen suchý návod:-)
souki
Profil
Zrovna webgarden, ale hosting není.
zuzinka26
Profil *
Takže mi tu nikdo neporadí?????????? Za předpokladu, že si teda ty stránky umístím jinam....???????????
Mustafa Ibrahim
Profil *
zuzinka26

lidé by se měli neustále pokoušet o nové věci a posouvat se dále, ale všeho moc škodí – o generálku motoru na svém autě by ses taky pokoušela sama?
zuzinka26
Profil *
Takže v reálu je to tak, že nikdo nikoho nic nenaučí, aby náhodou nepřišel o pár stovek? No hezký... Tak si to tu užijte, naučím se to jinak a možná i líp.
Petr512
Profil *
Tak zkontaktuj pana Vondráčka z toho e-shop centra (má tam telefon) - taky jsem s tím měl problém a on mi to téměř ihned nainstaloval na ic.cz. Fakt v pohodě.....

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0