Autor Zpráva
Lika
Profil *
1////

řeším problém, jak na sweb nahrát svoji webovou stránku tak, abych měla propojeno odkazy stránku hlavní a další navazující stránky webu. Jestliže nahraji pobočnou stránku webu jako první, nahoře v prohlížení Explorer se mi objeví adresa, kterou stránka má, tuto si pravou myší zkopíruji a použiji ji jako odkaz při tvorbě stránky hlavní, kterou ještě teprve budu na disku počítače dělat.
Bohužel mi z nějakého důvodu nejde propojit odkazem hlavní stránku a vedlejší stránku oboustraně.
Z vedlejší stránky, která byla na sweb nahrána první a jejíž adresa byla formou odkazu vložena při tvorbě stránky hlavní přímo do ní, se po nahrání i hlavní stránky na sweb na ní dostanu.
Ale nedostanu se z hlavní stránky, která byla vytvořena a nahrána až jako druhá na stránku pobočnou. POuze tak, že použiju v hlavní liště Exploreru tlačítko Zpět.

Používám editor HTML stránek NVU, bez problémů, je tam možnost i propojit ne přidělené adresy, ale přímo souboru na disku počítae při tvorbě webové stránky. Ale tato možnost po nahrání na sweb nefunguje.

Prostě potřebuju nějak zajistit, aby odkazy fungovaly oboustranně, bohužel nelze je vkládat do všech stránek přímo při tvorbě, nebot neznám ještě Vámi přidělené adresy.



2 ////

druhý problém, který mám, že když přitvorbě v editoru NVU na webovou stránku vložím někdy obrázek nebo fotku, fyzicky se mi to tam vloží, ale po vložení na sweb vidím v prohlížeči místo fotky jen čtvereček zobrazující místo, kde fotka je - nelze ji rozkliknout.

Kde dělám chybu???
Taps
Profil
ad. 2)a máš zadanou dobře cestu k obrázku?
Bubák
Profil
Příčiny můžou být i jiné: www.jakpsatweb.cz/faq/nefunguji-obrazky.html

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0