Autor Zpráva
Lika
Profil *
Mohu někde jako laik stáhnout anebo jednoduše vytvořit ozdobná tlačítka na svůj web na SWEBU??? Na internetu jsouv různých blogách k nabídce tlačítka, ale nevím,jak zabezpečit, abych je při editaci webové stránky tam vložila správně a byly funkční jako odkaz, ne jen jako ozdoba.

Totéž např. u různých ozdobných bannerů, nebo u ozdobného pohyblivého nápisu upozornujícího na mojí mailovou schránku - tj. aby se to propojilo a dotyčný uviděl můj mail, event. mohl mi poslat zprávu.

díky moc
Railbot
Profil
Ozdobné. Já tomu říkám také na o, ale otravné. Žádné bannery nejsou ozdobné a pohyblivé nápisy už vůbec ne. Prosím, vyvaruj se takových vylomenin. Chápu, že jako laika tě láká mít na webu spoustu barevných udělátek, ale věř tomu, že to není nic hezkého.
Acid21
Profil *
tos ji to poradil
Laman
Profil
Acid21
a ty taky

Lika
o swebu naneštěstí nic nevím, budu mluvit obecně
tlačítka se vytvářejí docela snadno, když trochu umíš s počítačovou grafikou. nejsnazší je dát každou položku menu do samostatného tagu <div> obsah tlačítka </div>. ten div naformátuješ přes CSS k obrazu svému.
aby odkaz odkazoval, musí mít v prvé řadě vždycky nějaký cíl. jako např. <a href="http://www.adresaodkazu.cz">Zobrazený text odkazu</a>

ale připadá mi, že se v tvorbě webu asi moc nevyznáš a doporučuji prostudovat samotný JPW
Lukyn
Profil *
já osobněsi myslíš,že když vytvoříš tlačítko v CSS tak to je stokrát hezčejší než normální obrázek.
Taky jsem měl takový cuky že bych chtěl obrázky,ale zbytečně to brzdí načítání stránek.
takže rada: NE OBRÁZKY MÍSTO TLAČÍTEK! :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0