Autor Zpráva
HSilent
Profil *
Ne tenhle problém jsem skutečně
nenašel řešení .

Na mých strankých jsem narazil na problém , dosti závažný , jedná se o
to , že do hlavičky zasahuje jakýsi černý pruh ve kterém se objevuje
reklama a taky se tam objevují tabulky , které měly být pod tím "[
Niavna ]"

Jak to mám odstranit popřípadě jak mám udělat aby se daly do příspěvků
dávat i tabulky ??

>> http://horizont.webz.cz/Novy3.htm
Marine
Profil *
Jelikoz mas ty stranky na webzdarma, tak na nich musis mit umistenou reklamu. Oni ti tu reklamu automaticky pridaj do zdrojaku. Ale rek bych, ze kdyz si ten zdrojak trochu upravis, tak by to melo chodit.

Melo by stacit treba tu reklamu dat na zacatek stranky a tu tvoji tabulku trochu posunout dolu, nebo dat tu reklamu do jednoho radku tvoji tabulky.

Tak jsem se kouknul vic na ten zdrojak a to je teda sila. Psal si to sam rucne nebo v nakym wysiwyg editoru?

Zaprve ti tam chybi DOCTYPE, urceni kodovani, STYLE ma bejt v sekci HEAD, nemas tam tagy <HTML>, nemas ukonceny </BODY>.

Vlastnosti TD a TABLE se ti tam casto opakuji a jsou hodne dlouhe, takze by mely byt ve STYLE.

Pak jsou tam nejaky xml casti, xml neumim takze nevim, ale neprisel jsem na to, k cemu to tam potrebujes.
Stejne tak tagy <o:p> neznam, takze nevim proc tam jsou.

Mas tam spoustu chyb - nekde ti chybi uvozovky a jsou potom umisteny na jinem miste. Neni se potom cemu divit, ze to prohlizece nezvladaj pochopit.

Taky tam mas spoustu zbytecnych tagu typu <P></P> kde mezi nimi nic neni. Stejne tak do tech <P> tagu uzaviras veci, ktere by nemusely byt uzavreny.

Zbytecne tam mas asi ctyri tabulky - Clenove, Fotky atd... mohla by to byt jedna tabulka se ctyrmi radky.

No proste je to solidni chaos...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0