Autor Zpráva
Racky
Profil *
Mám problém..
Dal sem nový Win XP SP2 a stává se mi, že místo obsahu www stránky se zobrazí její html kód, vypisuje se, že stránka nenalezena. Někdy se vypíše i hlavička, přehazují se různé prvky mezi různýma stránkama a mnohdy se stane, že při načítání nějaký stránky to vypíše, že nebyl nalezen prvek, který očividně patří na jinou zrovna otevřenou www stránku..
Dost častym jevem je i to, že se stránka mnoho minut načítá bez výsledku. Když načítání zastavim a dám F5 (obnovit), tak se občas povede, že se ta stránka najednou načte.. nehcápu to :(

Mám WIN XP SP2, FF2, IE7, O9. Všechny prohlížeče blbnou. Na stejnej internet (přes router) jako sem já je připojeno víc počítačů a jen mně to blbne.. takže závada je u mě od instalace windows.

neporadíte někdo?
djlj
Profil
mnohdy se stane, že při načítání nějaký stránky to vypíše ...
Přidávám se, mám naprosto totožný problém; OS stejný, prohlížeče stejné, taky za routerem, na druhém počítači ok.
centi
Profil
Tak s rovnakým problémom sa pripojím i ja (a to som si myslel, že to je len nejaký môj lokálny problém).

Stalo sa mi to i pred pár mesiacmi, kde som ale myslel, že problém spôsoboval Avast Antivirus, pretože keď som ho odinštaloval fungovalo všetko znova skvelo. Momentálne ale Avast nemám a tento problém mám zase a vidím, že nie som sám.
djlj
Profil
Takže problém po hodinách bádání vyřešen!

Windows se totiž zároveň krom k routeru snaží — nevím jakým způsobem — připojovat přímo k internetu. Pak tam vznikají problémy jako že místo aktuálně načítané stránky se načte ku příkladu předchozí http požadavek (mockrát jsem místo této diskuse viděl její CSS).


Ale jak už to bývá, složité problémy mají jednoduchá řešení :).
Stačí ve službách vypnout Správce vzdáleného přístupu a telefonní subsystém. Pak restartovat počítač. Hotovo.
djlj
Profil
Takže po dalších problémech sem píši konečné řešení problému.
Není to ani problém routeru (reklamoval jsem a kupoval nový), ani problém Windows, ani problém síťovky (kupoval jsem novou).

Může za to Kerio Personal Firewall. Jakmile vypnete položku „Povolit filtrování obsahu WWW“, začnou se dít výše popsané problémy. Proto doporučuji nechat tuto položku zaškrtnutou, a to i v případě, že budete mít další nastavení odškrtnuto. Navíc po uplynutí třiceti denní zkušební doby se toto nastavení stává zamknutým; pokud ale tu položku nikdy neodškrtnete, zůstane aktivní stále, a bude vše fungovat bez problému i po uplynutí třiceti denní doby.

Použil jsem novější verzi, ale problémy se objevily znovu, takže řešením je vykašlat se na Kerio.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0