Autor Zpráva
refled
Profil *
Ahoj.. mam cerstve vyrizeny ZL v oblasti webdesignu a mel bych na vás jednu prosbu.. Potreboval bych videt jak presne ma vypadat faktura za vytvoreni webu.. Mohl byste tu pls nekdo dat obrazek se vzorovou fakturou? Kazdemu dobrakovy predem dekuji
Vladosik
Profil
Fakturu si vystav jakou chceš. Inspirovat se můžeš všude okolo... Např na fakturách z e-shopů...
refled
Profil *
a jeste jeden dotaz.. kdyz budu davat danove priznani.. staci kdyz dolozim ty faktury co jsem posilal zakaznikum, nebo potrebuju od zakaznika nejakou obednavku?
refled
Profil *
Vladosik : a staci tam jen napsat "vytvoreni webove prezentace" a k tomu cenu, nebo se to musi nejak sloziteji rozepisovat? diky
AlešD
Profil
refled

stačí ústní objednávka, rozhodující je faktura + doklad o příjmu peněz (příjmový doklad, výpis z účtu, pokladní blok ...)
AlešD
Profil
Poslal jsem to dvakrát, prosím smazat
refled
Profil *
moc diky za odpovedi
Vladosik
Profil
a staci tam jen napsat "vytvoreni webove prezentace" a k tomu cenu, nebo se to musi nejak sloziteji rozepisovat? diky
To je na Tobě, klidně napiš pouze toto. Nebo to jednotlivě rozepiš (grafický návrh, kódování, textové stránky, seo, ...) a uvěď k tomu jednotlivé ceny. Můžes vystavit i fakturu pouze s tím souhrným názvem a dodat nějaký vedlejší doklad s rozpisem... Je to jen na Tobě.

2) Viz AlešD
habendorf
Profil
kdyz budu davat danove priznani.. staci kdyz dolozim ty faktury co jsem posilal zakaznikum

K DP se žádné faktury nedokládají.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0