Autor Zpráva
kaja
Profil *
ahoj, musi byt u ic na strance banner?
Manq
Profil
kaja
Myslíš tu lištu nahoře? Ano.
kaja
Profil *
jo dobry. a jakym tagem mam dat fotografii doprostred?
Dife
Profil
<center></center>
Manq
Profil
Dife
Už se dávno nepoužívá.
Dife
Profil
Manq
vim ale funguje :-)

a pan se patl jakym tagem :-)
Manq
Profil
Dife
Jet do Itále autem nebo jít pěšky? No přece pěšky. Nepoužívá se, ale funguje to! Přece bezva, ne?
Dife
Profil
Manq
ja bych jen na motocyklu. :-) nema cenu tu neco rizebirat ani to nedovolujou podninky fora.
Manq
Profil
Dife
Když už mluvíš o podmínkách fóra, tak jednou z podmínek je psaní s diakritikou a interpunkcí.
kaja
Profil *
Hele, jsem rad, ze mi Dife poradil. a patri mu muj dik. nekteri radeji jen kritizuji,ale neporadi. :o)
kaja
Profil *
jeste bych se rad zeptal, mam stranky u IC, takze bych mel mit 250mb prostoru... jak poznam, kolik zbyva?(napr.jestli se mi vubec vyplati davat na kazdou stranku layout...)
aisukriimu
Profil
V klientskej sekcii to najdes. Staci sa prihlasit na hlavnej stranke.
Mistr
Profil
kaja
Jen tak trochu do budoucna bych si dával pozor na diplomacii. Tvé dva psolední příspěvky nepůsobí příliš diplomatickým dojmem: (...) nekteri radeji jen kritizuji,ale neporadi a jeste bych se rad zeptal (...).
krteczek
Profil
Mistr: <ot>Myslím, že káráš nepravého: Dife na jednoznačně položenou otázku jasně a přesně odpověděl, manq mu odporoval, ale nenabídl své řešení. A kaja poděkoval a manq vytkl jeho přístup, který ještě zjemnil smajlíkem... </ot>
ty nicky se nedaji skloňovat :-(
Manq
Profil
krteczek
Takže by Mistr měl kárat mě? Jak sám dobře víš,Dife napsal řešení, které už se dávno nepoužívá. Moje chyba, že jsem nenapsal lepší řešení. Ale to nic nemění na tom, že Dife by měl uznat svou chybu. Ale budiž. Jak myslíte.
krteczek
Profil
Manq: no máš dvě možnosti: buď použiješ pragmatické řešení ala <center>cosi </center> (je to třeba na jednom místě na celém webu), nebo je li toho více, můžeš vyzkoušet hrát si s css <div class="center">text </div> (plus nastavení vlastnosti pro tuto třídu někde vcss), obojí je funkční, jen mám pocit že center funguje i tam kde css ne ;-)

Ony jsou někdy chvíle, kdy se vyplatí použít deprecated tag (to znamená, že je momentálně u W3C neoblíbený, což se může velice záhy v dalším návrhu změnit), pokud vím tak to validátor neoznačí za error ale jen tě napomene, ale je to už dávno co jsem se honil za touhle modlou...
Manq
Profil
krteczek
Ale já vím všechno, co jsi zde teď napsal. O to, jak zarovnat fotku na střed tu nešlo. Konec OT. Alespoň z mé strany.
krteczek
Profil
<vytrženo z kontextu>
krteczek
Ale já vím všechno,


pěkné, čísla na dnešní tah sportky by se mi hodila...
<vytrženo z kontextu>

Prostě mne už nebaví sledovat tyhle žabomyší války mezi rádoby __osvícenci__ a __zatracenci__ W3C na této diskuzi.

Tato diskuse je hlavně o "pomoci tonoucím při tvorbě html stránek", osobně si myslím, že by tato pomoc měla být prosta osobních invektiv, rady věcné a jasné, a Ti, kteří zažívají ten pocit "můžu pomoct a pomáhám", aby se povznesli nad svá osobní dogmata.
kaja
Profil *
krteczek
naprosty souhlas...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0