Autor Zpráva
Mástřik
Profil *
Na stránce mám několik odkazů. S pomocí css stylu jsem si nimi vyhrál, takže když na ně kdokoliv klepne tak mění barvu. Ale dva mají už tmavší barvu (jako navštívené) i když jsem na ne ještě neklikl. Co s tím? Poraďte jak udělat všechny odkazy stejnou nenavštívenou barvou (o barvu nejde, jde o navštívenost). Díky Martin
flying gentleman
Profil
hod sem css
Marty
Profil
No klasicky se to dělá takhle:

a {color: red}
a:hover {color: green}
a:active {color: blue}
a:visited {color: black}

ale záleží jestli si to nepřebil nějakou jinou deklarací.
Acci
Profil
Já myslím, že Mástřik má spíš problém s tím, že má v odkazu například Google, který už navštívil, ale na ten odkaz nekliknul (alespoň tak jsem to pochopil)
Petra
Profil
Mástřik a určitě jsou nenavštívené? Ono nejde o to, jestli bylo přímo kliknuto na ten odkaz, ale jestli byla ta stránka, kam ten odkaz míří, již navštívená. Já myslím, že problém nebude v ničem jiném, než že na těch odkazech už prostě ten prohlížeč byl.
habendorf
Profil
Mástřik: Myslím že Acci a Petra mají pravdu. Nejlíp to vyzkoušíš když smázneš cache a znovu se podíváš na svoji stránku.
Plaváček
Profil
A vůbec nejlíp bude, když přehodíš pořadí definic (protože na ní záleží) takto:

a:link {color: red}
a:active {color: blue}
a:visited {color: black}
a:hover {color: green}
Violetka
Profil *
No, nevím, jestli to sem patří, ale mám soubor Index02.html a na stránce <ahref="index.02html"> O mně</a>
alesoubor prý neexistuje.
Martin Kuželka
Profil
Na nový dotaz si příště založ nové téma ...ale teď už ti odpovím sem.

Musíš rozlišovat velikost písmenek. Takže buď změň název toho souboru na index02.html, nebo změň to <ahref="index.02html"> O mně</a> na <a href="Index.02html"> O mně</a>.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0