Autor Zpráva
na1k
Profil
Když jsem se včera snažil rozchodit na jednom PC zároveň IE7 s IE6 (standalone), neuspěl jsem a to ani po přečtení snad všech článků co jsem na toto téma našel. IE6 se prostě stále hlásí jako sedmička a když ně, tak má stejně její vlastnosti :(
Rozhodl jsem se teda nahrát si VirtualPC 2007 - nahrál okna a doufal že všechno pojede... ovšem objevil jsem další nepřekonatelný problém - potřebuji se dostat z virtuálního počítače na webový server, který běží na opravdovém pc, je to vůbec možné?? Manuál jsem pročetl a vyzkoušel jsem i různá nastavení virtuálních siťových adaptérů, ale nějak mi to nefunguje. Poradíte?

Samozřejmě pokud máte někdo (dobré) zkušenosti s používáním obou verzí IE najednou a to včetně všech jejich výhod i bugů, taky by mě to zajímalo.
Zerog
Profil
a k cemu to je mit obe IE? kvuli strankam? Osobne bych se nesnazil ani o jedno IE :)
Blekota
Profil *
Musíš si nastavit také virtuální siť. Pak se na stránky na normálním pc dostaneš přes jeho ip. Snad to píšu správně, někde jsem o tom kdysi četl.
na1k
Profil
Virtuální síť? A to udělám jak? Jediná virtuální síť o které vím je asi Hamachi a pochybuju že by to přes to jelo :) Ale nemělo by to být jednodušší? Nestačí jenom nějak správně nastavit ty síťové adaptéry?

Zerog: Samozřejmě že pro ladění stránek pro (kupodivu) nejrozšířenější prohlížeče :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0