Autor Zpráva
lmona
Profil *
Dobrý den.Jsem začátečník.
Mám problém s instalací coppermine gallery, respektivě při vyplňování kolonek mysql(database, username,password).Stáhla jsem si mysql, vytvořila databázi a uživatele a když to vyplním,tak mě to vždy vyhodí ERROR

Could not create a mySQL connection, please check the SQL values entered

MySQL error was : Access denied for user 'vhostswww'@'localhost' (using password: NO)

Už mám z toho hlavu jako balón.

Děkuji Lucie
AlešD
Profil
Něco jsem o instalaci CPG napsal. Pokud by problém trval ozvi se tady na diskuzi, nebo na mail v patičce odkazované stránky.
lmona
Profil *
Děkuji za pomoc
Já se vždy zaseknu na vyplňování kolonek mysql(database, username,password)Zkoušela jsem to podle vašeho návodu a pořád nic.
Myslím si,že pořád někde dělám stále stejnou chybu,respektive zadávám špatně MYSQL údaje.Já vůbec nevím, jak vytvořit mysql databázi-vlastně co to vůbec je.

Moc se omlouvám,ale je to moje prvotina.
AlešD
Profil
Vytvoření databáze:
- jaký je to hosting?
- obvykle v mailu s přihlašovacími údajji od providera je způsob přihlášení do správce mysql databáze, tady se založí nová databáze (obvykle stačí zadat název databáze, jméno uživatele a heslo a potvrdit)
- totéž se napíše do formuláře CPG + jmého hostitelského databázového serveru (mělo by být v tom mailu od providera)
- vlastní vytvoření tabulek potom proběhne automaticky.
lmona
Profil *
Hosting: itrello.com (anglický free hosting)
Mám uživatelské jméno a heslo.
Do databáze napíši: adresu stránek a tečky nahradím tímto znakem( _ ).
Mysql userename:uživatelské jméno plus doména(něco_adresa stránek_itrello_com) a poté heslo.
Takhle to vždy vyplním a objeví se Erorr
Could not create a mySQL connection, please check the SQL values entered.

Se mnou je asi těžké pořízení, jsem v tom celá zamotaná.
AlešD
Profil
Imona:

Do databáze napíši: adresu stránek a tečky nahradím tímto znakem( _ )

Tohle je podle mého návodu jenom pro hosting pipni.cz!

Musíš tam napsat jméno tvojí databáze. Tu je třeba založit na admistraci tvojí domény, návod by měl být na tvém hostingu.

Prostě tam musíš napsat svoje údaje, které buď obdrželas od providera jako jsou MySQL host - název serveru nakterém běží MySQL (někdy je to locallhost, nebo mysql ale může to být cokoliv), nebo sis sama zadala - MySQL Username - uživatelské jméno do databáze (někdy je zčásti určuje provider), MySQL Password heslo do databáze, MySQL Database Name - název databáze (někdy je zčásti určuje provider).

Zkus to rozmotat, držím palce :-))
AlešD
Profil
Na tom itrello.com zkus sekci "Manage", tam by mělo jít ti databázu založit.
lmona
Profil *
Tak a je to nainstalované. Děkuji mockrát, už jsem nad tím chtěla zlomit hůl.
Děkuji
ninja.esti
Profil *
Dobrý den.
Chtěla bych si založit galerii s hostingem www.funpic.de, ale kdyz tam delam neco s tim MySQL tak tam ma zadat community passwort ale to vubec nevim jaký to heslo je protoze kdyz tam napisu heslo který sem si davala pri zakladani uctu tak to nejde.....Pomozte s tim prosim

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0