Autor Zpráva
Peto
Profil *
Pomozte ak viete jak...treba mi hlavicku ktoru chcem umiestnit uplne od horneho leviho okraje po 4 riadok aby som tam napisal uvod...ale ta tabulka nezacne uplne od horneho roha ale vynecha jeden riadok ako keby by som tam mal nieco napisane ale nieje tam nic...a dalej...niekde na tejto stranke som videl dobry priklad ktory by som okopiroval ale som zabudol kde sa nachadza...proste viem ze je to Design stranek pomocou tabuliek a je tam este proste ten priklad vyzera : Hlavicka,lave menu a text stranky...vsetko bolo inac farebne vyznacene....
nightfish
Profil
Peto
hm, pěkné
a teď to zkus ještě jednou, srozumitelně a pokud možno i s ukázkou kódu, popřípadě odkazem na stránku, kde se ten problém vyskytuje
Casero
Profil
Peto
Je tam defaultní margin. Musíš ho vynulovat, pokud chceš mít tabulku nalepenou na okraj.
Peto
Profil *
Je tam defaultní margin Hej ???hm...najprv ho pohľadam...ale text píšem cez Margin-left....asi viem čo mysliš....no tu je zdroj:
<html>
<head>
<title>Table/skuska</title>
</head>
<body bgcolor="white">
<font color="red">
<table border="0"><td bgcolor="black"><br><table width="1000" ><tr><td colspan="3"><div style="float:left; width: 0px;"><font color="red"></td></tr>
kde to mám napýsať...
Casero
Profil
Peto
<body bgcolor="white"> změň:

<body style="background-color:white;margin:0;">
Peto
Profil *
aha...vyskušam....
Peto
Profil *
aha....mno ale ked chcem urobit tabulkove menu thak co mam napisat....a este by som chcel napisat paticku...ako???
Peto
Profil *
heeeeej najde sa tu niekto kto mi na to odpovie????
Str4wberry
Profil
Peto
„heeeeej najde sa tu niekto kto mi na to odpovie????“
Jak psát web Ti odpoví.

„mno ale ked chcem urobit tabulkove menu thak co mam napisat“
Menu se dělá pomocí seznamu:
<menu>
<li><a href='odkaz-na-prvni-stranu'>První strana</a>
<li>…
</menu
Peto
Profil *
no moment...mas tam chyby...
Peto
Profil *
pozri sa hore a pochopis...Proste vytvorím si:

<html>
<head><title>Re:fakt to potrebujem</title>
</head>
<body style="background-color:white;margin:0;">
<font color="red">
<table border="0"><td bgcolor="black"><br><table width="1000" ><tr><td colspan="3"><div style="float:left; width: 0px;"><font color="red">toto by malo byť záhlavie...</td></tr>

a teraz čo? kde mam napýsať menu? do tohoto zdrojáka alebo mam vytvoriť nový kde???


<menu>
<li><a href='odkaz-na-prvni-stranu'>První strana</a>
<li>…
</menu

Ja potrebujem toto: Potrebujem urobiť hlavičku do ktorej by som napýsal zopár uvodných slov.Do menu ktoré by malo byť na ľavej strane by mali ísť odkazy. Do stredu by mal ísť ten text.Na pravo by mala ísť tabuľka s "novinkami" a dole by mala ísť pätička.Hlavička by s pätičkou mala vodorovná.Pravá a ľavá tabuľka by mali byť vertikálne.A Hlavička s pätičkou mali by byť rovnakej farby-pravá a ľavá tabuľka by mali byť tiež inou farbou a ten stred by mal byť biely...Už viete?

<menu>
<
Str4wberry
Profil
Peto
To Tvé „plivání“ HTML kódu nikam nevede. Projdi si základní kurz na JPW, já Tě za ruku vodit nebudu.
Peto
Profil *
aha jenom mi najdi to tvé JPW !
Peto
Profil *
dekuji za pomoci ! :-//
Str4wberry
Profil
Peto
JPW = http://www.jakpsatweb.cz/
Peto
Profil *
a jěšte: Základní kurz vím...jenom ty seš lýnní
Peto
Profil *
základy sem čital už x-krát...
shaggy
Profil
Peťo, ty vieš naozaj asi iba základy (že stránka má hlavičku, body a používajú sa tam tagy) a neviem, prečo by ti mal niekto písať od slova do slova, kam máš čo dať, aby ti to zobrazilo tak ako chceš. My ťa tu máme naviesť na správnu cestu, ten web robíš ty, nie my!
Peto
Profil *
hm...vy ste ma nepochopili...ja len potrebujem pomoct iba s tým...chapes?! s nicim inym!
tajny spion
Profil
Peto
451-870-409

To je vse, jak ti ted mohu pomoci.
Peto
Profil *
hmm....aspon jeden jediny ktory je tu asi normalny...
tiso
Profil
Peto - 1 z 5 ktorý sa Ti ozvali...
Peto
Profil *
?!

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0