Autor Zpráva
Taps
Má web, který mám umístený na freehostingu wz.cz. Reklamu jsem si nastavil tak, že bude na každé stránce dole. Stránky načítám pomocí include, avšak na každou stránku se mi vloží ten reklamní kod. Nevíte někdo jak bych to mohl udělat tak, aby ten reklamní kod byl pouze v indexu, dole na stránce a nevkládal se i do ostatních souborů. Myslím si že tím neporušuji pravidla wz. díky za všechny vaše názory.
Stránky jsou http://kunovjan.kvalitne.cz/
tiso
A čo takto prečítať si o tom priamo na stránke webzdarma?
Nox
Taky folklórní web, taky? :)

Dneska už mi jebe z matiky, tak snad to není nesmysl, ale z tohoto to chápu tak, že to jde tím ivedeným nastavením, ale jenom nahoře
"V případě, že si přejete mít na svých stránkách pouze jeden námi vkládaný reklamní banner, je podmínkou, aby byl umístěn na úvodní stránce nahoře. Pokud nepoužíváte rámečky (tzv. frames), stačí v administrátorském rozhraní nastavit "Nahoře - na jedné stránce". A opět jej lze přesně umístit pomocí značky <!--WZ-REKLAMA-1.0-->. Úvodní stránkou je myšlena nejnavštěvovanější stránka Vašeho webu, tedy zpravidla index.html, index.htm, index.php nebo index.php3. Stránky které kromě banneru nemají žádný další obsah a slouží pouze jako vstupní stránky (obsahují víceméně pouze: "Vstupte", "Pokračujte zde", atp.), nejsou úvodní stránkou."
Str4wberry
Taps
Nedávno jsem poradil chytré řešení zde — http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=9&topic=59 329
Thalia
Koukám, že wz se tu řeší docela často. Pak se divím, že nemám na wz fóru moc práce :-D

Jinak doporučuju pročíst na wz FAQ. Tento dotaz je tam též zodpovězen a odpověď lze snadno nalézt i prohledáním wz fóra ;-)
Joker
Taps
Nevíte někdo jak bych to mohl udělat tak, aby ten reklamní kod byl pouze v indexu, dole na stránce a nevkládal se i do ostatních souborů.
Při dodržování podmínek WebZdarma tohle nejde. Reklama může být buď na všech stránkách dole nebo jen na hlavní stránce a nahoře.
Přičemž jako "hlavní stránka" se myslí opravdu hlavní stránka webu, ne index.html, ve kterém je "pro vstup na web klikněte zde"

Jinak osobně nemám rád, když se reklama WZ motá do mých PHP souborů, takže její zobrazování řeším tak, že v nastavení zadám "cestu k rámci" na nějaký soubor třeba reklama-wz.html ve kterém jinak nic jiného není. A tenhle soubor potom v PHP includuju na místě, kam chci dát reklamu (samozřejmě v souladu s podmínkami WZ)

Výhoda toho je, že mám kód reklamy izolovaný mimo samotný web, což se hodí třeba při testování webu doma anebo přechodu na jiný hosting.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0