Autor Zpráva
Anonimni
Profil *
Vytvoril jsem si web(jen tak na skousku) kde se da registrovat a kde regisrovaní mohou psat príspěvky. A samozrejme jse najdou lidi co tam napisi neco co by tam byt nemelo. A ja bych se chtel zeptat jak bych mohl zjistit jejich ip a pak je zabanovat.
Moje predstava by byla ,ze bych vytvoril v db tabulku pro registraci + sloupec s ip kde by se pri jejich registraci ip objevila a pak kdyz najdu jejich prispevek s jejich nickem ,tak by to uz nemuselo byt tezky....,ale problem je ze ja nevim jak pri jejich registraci ,aby se poslala i ta ip do db. Hledal jsem snad vsude ,ale nikde jsem to bud nenasel....,tak jestly by mi nekdo neporadil...diky
Joker
Profil
Jestli je tam registrace, tak stačí zabanovat toho uživatele, ne?

Jinak lepší než IP při registraci by byla IP při odeslání příspěvku.
Anonimni
Profil *
Joker
Jestli je tam registrace, tak stačí zabanovat toho uživatele, ne?
To zabanuju ale jenom jeho nick ne?.........a pak se muze zas registrovat za noveho uzivatele
Joker
Profil
Anonimni
pak se muze zas registrovat za noveho uzivatele
Záleží... pokud je ban dostatečně rychlý a není to robot, za chvíli ho to přestane bavit.

To bude moct každopádně. A když zjistí, že mu nejde regnout IP adresa, použije jinou IP adresu.

Ale jak jsem psal, každopádně bych nebral IP jen při registraci, ale při odeslání příspěvku.
jirka_brabec
Profil
Ahoj jsem začátečník ale už jsem to řešil já to mam

$ipprihlas = $_SERVER['REMOTE_ADDR']; // zjistění IP adresy
mysql_query("UPDATE zakaznik SET ipprihlas='$ipprihlas' WHERE uzivatel='$uzivatel'"); // updatuje kolonku ipprihlas podle daného uživatele

já to zatim využívám pouze pro zobrazení ip adresy ze které se naposeledy dotyčný přihlašoval. Ale jak již řekl Joker .. nebral bych ip při registraci ale při přidávání příspěvku.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0