Autor Zpráva
Michal Houska
Profil *
Dobre rano,
nevedel jsem presne kam mam vlozit tento dotaz, tak doufam, ze se nikdo nebude zlobit... ;)

Mam cca dva roky funkcni web s domenou .com. Nyni jsem dostal chut na .cz domenu, kterou jsem zakoupil a pripravil si cely web na presunuti ve smyslu prepsani veskerych adres na strankach z .com na .cz.
Nasledne jsem kontaktoval hosting, kde jsem je poprosil o zmenu...
Ale, puvodne jsem si predstavoval zmenu ve smyslu, ze na stare adrese .com bude jen automaticke presmerovani na .cz. Napriklad kdyby nekdo prisel z nejakeho linku z vyhledavace tak by se mu "bohuzel" nezobrazilo presne to co chtel, ale uvodni stranka nove .cz domeny. Casem by si web indexovaly vyhledavace a bylo by vse pri starem...
Nejsem si ale jisty jestli je to takhle dobre. Neni skoda prijit o vsechny linky, ktere ted smeruji na web a prijit o vsechna zarazeni v katalozich?

Dekuji za vas nazor.

PS: ted mam docasne od hostingu zarizeny web jak na domene .cz, tak na .com. Pokud nahraji neco na puvodni .com, zmena se automaticky projevi i na .cz. Tohle ale, jestli se nepletu, neni pro vyhledavace moc dobre... Potom diky teto duplikaci penalizuji web, nebo se pletu?
Kcko
Profil
Nevim jak mas Ty zarizeny hosting , ale ja sem tohle resil minuly tyden.

domena.info jsem nasmeroval pomoci administrace do adresare REDIRECT kde mam soubor

htaccess

RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(.*)?pesonline.info [nc]
RewriteRule (.*) http://www.pesonline.cz/$1 [R=301,L]


a novou domenu jsem nasmeroval do adresare kde mi lezi kompletni obsah webovych stranek.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0