Autor Zpráva
diadochos
Profil *
čeština windows xp
diadochos
Profil *
Poradí mi někdo jak nastavím windows xp z angličtiny do cz?

Naforámtoval jsem kamárádovi comp a chtěl nainstal. windows xp home, jenže mi to nechtělo nabotovat cd, přitom to bylo v biosu good nastaveno.. Napadla mě jedna věc, naformátovat celý comp, pomocí jednoho softwaru, potom to už cd vzalo.. K PC jsem dostal 2 cd, chtělo je to dvakrát vyměnit - oba (na mém PC to chtělo jen jednou, tj. divné co?..). No a ve finále jsou windows v angličtině, tomu mému známe v obchodě, kde PC koupil, nato řekli že neproběhla instalace celá, o čemž silně pochybuji.. a že prý u těhle new PC, které mají systém na 2 cd, se úplný formát nedělá.. Ví někdo co s tím?

Dík
diadochos
Profil *
..ostatně, zkoušel jsem to nastavit v ovl. panelech, přes to kombíčko.. ale neúspěšně :-(
Mistr
Profil
diadochos
přes to kombíčko
Přes jaké kombíčko, prosím?
Madenio
Profil
No bojim sa, ze MS nevydal ziaden LIP pre cestinu, kedze sa vydava ako samostatne distro. :( Jedine tou instalaciou
habendorf
Profil
Mistr

Přes jaké kombíčko, prosím?

Předpokládám "Místní a jazykové nastavení" v ovl. panelech.
roberta
Profil
diadochos
z anglickej instalačky neurobíš českú a naopak. ak chceš mať české win xp, musíš si kúpiť české inštalačky
Mike8748
Profil
no, staci hledat na microsoftu

MUI pack pro XPcka do cestiny existuje
diadochos
Profil *
diadochos
omlouvám se, byl jsem mimo domov..
Samozřejmě šlo o "Místní a jazykové nastavení" v ovl. panelech.
Ale pozor, zap. jsem se zmínit, že ty XP už na PC nainstalovány byli a to v obchodě, kde byl PC zakoupen - XP byli nainstalovány v češtině
Mistr
Profil
diadochos
diadochos
omlouvám se, byl jsem mimo domov (...)

Koukám, že už si píšeš sám sobě. ;-)
diadochos
Profil *
tak to taky koukám :-) je tu ještě někdo kromě mě??? Hakoooooooooooooooóóóóóó
Robo
Profil *
www.microsoft.cz ............ enter
a do řádku pro hledání napsat : MUI pack XP cz

o asi tak bych to hledal já... To musí jít...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0