Autor Zpráva
Jack
Profil *
Mám takový problém s grafikou. V tvorbě stránek sice nejsem úplný začátečník, ale grafika je to trošku něco jiného než html. Udělal jsem si poměrně na můj vkus dobrý design stránek, ale vykytl si mi problém, tedy aby stránka vypadala tak jak má, tak musí být pohromadě všechny tři díly co jsem udělal. Ten první je hlavička, tam je název str. a logo, atd. Pak je tam střed který obsahuje vlastně jen pár rámů a slouží pouze pro text a tlačítka, no a nakonec tam je patička kde mám napsaný kontakt (atd. dyť to znáte). Spojit tyto tři věci dohromady není až takový problém, tedy pokud jsem v grafickém editoru, vůbec ale netuším jak tyto věci pospojovat dohromady tak aby držely na webové stránce na netu, tuším že se to dělá pomocí divu, ale fakt netuším jak. Díky
Leo
Profil
Na to neexistuje odpoved na jeden radek ani na deset, zalezi na tom, co vam rika CSS. Leo
ax123
Profil
V podstatě jsou dvě možnosti, použít tabulky a druhá layoutu (div). Pro začátečníka bych doporučoval věnovat část svých nervů a zkusit layout, půjde to hůř, ale výsledek stojí za to. Nějaké nápady jak na se jistě najdou pro inspiraci můžeš zajít třeba na http://www.csszengarden.com/tr/czech/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0