Autor Zpráva
Lenye
Profil *
V Microsoft FrontPasge jsem si vytvořila fotogalerii. Jenže pokaždé, když ji chci uložit se mi tam objeví, že musím najít webový server a uložit to na něj... Moc tomu nerozumím. Prosím poraďte.
Měsíček
Profil
*Frontpage ;) musíš se připojit na server, který zprostředkovává skript = nonextrasložité udělej ji jinak, a v něčem jiném, bohatě postačí poznámkový blok.
Casero
Profil
Lenye
A tuto fotogalerii chceš publikovat kde?..když ne na webovém serveru?
Lenye
Profil *
A to mám jako ten html kód zkopírovat do poznámkového bloku?
Lenye
Profil *
Casero
ano, ale já se ptala, jak to mám uložit a ne, že ji nechci publikovat na webu. chci, jenže nevím, jak na to.
Casero
Profil
Lenye
http://www.jakpsatweb.cz/frontpage/ nepomůže?
Lenye
Profil *
pokusím se... díky
Lenye
Profil *
jsem z toho vedle, jak ta jedle...
Icepoint
Profil
jestli si chces fakt jednodusse udelat fotogalerii, tak doporucuju http://coppermine-gallery.net/index.php ->staci nainstalovat podle navodu na server a pak uz prez jednoduche rozhrani spravujes galerie ... mozna ti da trochu zabrat nez to nainstalujes (pripadne bych ti moh nejak pomoct) ale myslim ze pokud budes casem pridelavat dalsi galerie tak se ti to bude dost hodit ...
Lenye
Profil *
aha, takže i když jsem si ve front pagu vytvořila fotogalerii, která se mi líbí, mám se na ni vykašlat, protože ji nezvládnu dát na web? chápu to dobře? já nevím pouze, jak ji uložit, protože mi to nejde. nic víc.
sawyik
Profil *
ano chapes!
VitaZ
Profil
Lenye
Uložit ve FrontPage: vlevo nahoře Soubor > Uložit (nebo Uložit jako)

se mi tam objeví, že musím najít webový server a uložit to na něj...
Zkus to hlášení ignorovat a galerii ulož do jiného umístění (někam na disk)...
Lenye
Profil *
VitaZ
Zkus to hlášení ignorovat a galerii ulož do jiného umístění (někam na disk)...

Bohužel bezvýsledné...
Lenye
Profil *
Poradí mi někdo?
amon
Profil
porady. google: jalbum
Lenye
Profil *
Stáhla a nainstalovala jsem si: gallerycreator.exe ze Slunečnice, vše je ok, až na poslední krok, kde se má nahrávat na server. - tam se mi objeví, že došlo k chybě! co s tím, prosím poraďte. (popřípadě, jestli je to galerie těžkého typu, prosím o typ, na nějakou primitivnější). MOC DIKY
Lenye
Profil *
Děkuji za vstřícnost.
sawyik
Profil *
jestli se ti nic nepodarilo tam, tak se ti jen ztezka neco podari jinde. hledej pomoc studovanim html a css
Lenye
Profil *
Hmm. Já myslela, že se tady snažíte pomoct. Nechtěla jsem odkázat na html kody, ale na nějaký program na fotogalerii, který je jednoduchý.
Railbot
Profil
Lenye
Hmm. Já myslela, že se tady snažíte pomoct.
Zdarma ve svém drahém volném čase. Tak buď ráda za těch kolik rad, co tady padlo. Pokud neumíš ani základy htm, tak potom ti žádný program nepomůže.
Lenye
Profil *
Hele, já chtěla vědět, kde je chyba, že to nejde spustit... Nebo poradit, je-li nějá fotogalerie lehká na instalaci i ovládání.
Lenye
Profil *
?????????
tiso
Profil
Nájdi si niekoho kto ti poradí doma, takto môžeme len hádať čím to je. Zlé prihlasovacie údaje? Proxy? Firewall? Inak už to riešiš viac ako týždeň, za ten čas si mohla na riešenie prísť sama, opýtať sa niekoho vo svojom okolí, prečítať si nejaké návody. Skús byť viacej samostatná.
Lenye
Profil *
dik za uprimnost!

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0