Autor Zpráva
vitta
Profil *
prosím, jak umístím aktivní odkaz "stahni si tento soubor"ď
mat
Profil
stejně jednoduše jako každý jiný odkaz - <a href="neco.exe (zip, rar, tady se meze představivosti asi nekladou)">stáhnout na pevný disk</a> - prohlížeč by pak měl nabídnout člověku, který na tenhle odkaz klikne možnost buď uložení souboru na disk nebo jeho otevření...
vitta
Profil *
děkuji ... jak jednoduché:)
vitta
Profil *
no jo ale ono mi to nedává nabídku otevři-ulož ale hned otvírá ... potvůrka...
Tomik
Profil
To už závisí na nastavení prohlížeče, to už tvůrce stránek neovlivní...
vitta
Profil *
no ale když na svým prohlížeči prohlížím cízí stránky, tak se mě to ptá ... myslím
Kráťa
Profil
Také záleží na formátu. Zabal to.
vitta
Profil *
.gif a .pdf
vitta
Profil *
nechcu to balit ... co gdazz s tím bude mít někdo potom problem to oteriti ...
Hanz
Profil
vitta
No v dnešní době už myslím že s tím problém nikdo mít nebude. Snad každý kdo už něco stahoval s tím nebude mít problém (zkoro všechno se stahuje zbalené).
Thimy
Profil *
tak jsem si tam dal <a href="Vtipky/herman_mne_nedohoni.mp3"><font size="3">Heřman Gazda-Nás
nedohoni (klikni pro stáhnutí)</font></a> ale kdyz to chci z jineho kompu nejde to (pise chybu 404 myslim) jak to udelat? diky
mat
Profil
třeba by stačilo ten adresář nepojmenovávat Vtipky, ale vtipky...
Kráťa
Profil
Nebo obráceně, napsat ten odkaz s malám "v". <a href="vtipky/herman_mne_nedohoni.mp3">
Thimy
Profil *
no ted jsem to dal na net ty veci a uz to jde ale nezepta kam se to ma stahnout :(
Thimy
Profil *
a kdyz to zabalim tak se mi to zmenci asi o 0,02MB
Kráťa
Profil
Thimy
nejde o zmenšení (i když to také), ale o formát, aby se to nespustilo. I když se to otevře, tak se otervře archiv dejme tomu *zip, nespustí se hudba.
Thimy
Profil *
a muzu se jeste zeptat jak se nahrava na net pres ftp?
Miro
Profil
Pokial nemáš nejakého FTP klienta tak si ho stiahni napríklad tu
No a potom tam zadáš pripojiť k tvojmu serveru (to je tam kde chceš umiestniť stránky
(musíš mať niekde zriadený web priestor,pokiaľ ho nemáš musíš tak urobiť najskôr-je veľa serverov ktoré ponúkajú web zadara) ukáže sa ti adresár tvojho webu a ďalej podobne ako v prieskumníkovi.
Miro
Profil
PS: neboj sa ten odkaz je na kvalitného českého free ftp klienta
Thimy
Profil *
vim ze to sem nepatri...ale mohl bys mi vysvetlit jak to tam mam dostat? vubec ten program nechapu...diky moc
Miro
Profil
vim ze to sem nepatri...ale mohl bys mi vysvetlit jak to tam mam dostat? vubec ten program nechapu...diky moc


Takže klikneš ma prvé tlačítko zľava "připojení"
Otvorí sa ti okno "seznam stanic"
Klikni "nová stanice"

Tu si zadáš meno užívateľa,adresu serveru(najskôr "ftp.niečo.....")
a heslo.Tieto údaje by si mal mať od serveru, posielajú sa zvyčajne ako potvrdenie o zaregistrovaní.
No a potom už len pripojiť.
Kôli lahšej práci doporučujem zadať východziu zložku kde máš súbory ktoré chceš kopírovať na web,klient pri následnom pripojení k tejto adrese znova otvorí aj túto zložku.(vľavo) Vpravo po pripojení je okno serveru,do ktorého prekopíruješ súbory.
Nezabudni ,že hlavná stánka musí mať názov "index.html"
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0