Autor Zpráva
0000bad
Profil *
Potreboval by som vediet ako spravim s jedneho textu dva rozne odkazy smerovane do ineho ramu . napr prvi na topframe druhy na mainframe, alebo ako to okaslat ? potrebujem asby sa mi po kliknuti na odkaz otvorila stranka v topframe a druha v main fame ?? vopred dik a ak to je niekde na stranke alebo vo fore napisane tak prepacte ale nenasiel som to ....

dik
lagin
Profil
Pro směrování do rámů myslím slouží target="jmeno_ramu". A aby se ti otevřeli dva, tak zkus dva odkazy v sobě. :) <a><a>text</a></a>
0000bad
Profil *
"Pro směrování do rámů myslím slouží target="jmeno_ramu". A aby se ti otevřeli dva, tak zkus dva odkazy v sobě. :) <a><a>text</a></a>" nefunguje ... niaky iny napad ??
tiso
Profil
0000bad - jedine vytvoriť novú hlavnú stránku s definíciami rámov...
0000bad
Profil *
"0000bad - jedine vytvoriť novú hlavnú stránku s definíciami rámov..." potom by my zas nefungovali ine veci kedze by som mal odkaz primo na stranku s rammi
tiso
Profil
0000bad - v tom prípade musíš stránku spraviť inak - použi redakčný systém, PHP alebo iný server-side skriptovací jazyk a sprav stránku pomocou neho, na toto je HTML krátke...
Bubák
Profil
<a href="obsah.html" target="obsah" onclick="horni.document.location.href='horni.html';">Nemám rád rámy</a>
Netestoval jsem. Jména souborů a rámů si uprav.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0