Autor Zpráva
jirka jína
Profil *
Před necelým měsícem jsem začal vytvářet svoje první stránky v životě. Používám zatím jen Front Page. Graficky to není kdovíjak propracované, ale škaredé to snad není. Zajímal by mě Váš názor: www.volny.cz/jirkajina
Děkuji
Jaroslav
Profil *
Používat Front Page je ZLO(tm), ať už člověk začíná nebo ne. Chtělo by to nastudovat nějakou literaturu (o XHTML a CSS) a pak se směle pustit do práce s notepadem nebo nějakým normálním HTML editorem... ony jsou ty WYSIWYG... Pokud ale jde o poznámky:

Bylo by lepší, kdyby se menu zobrazilo na každé stránce, nejen na původní (dá se to udělat i pomocí... polk... framů) a aby se jednotlivým stránkám neměnila barva pozadí.

Je dobré se podívat po kvalitních stránkách a studovat zdrojové kódy. Čím dřív člověk uteče od Front Page, tím míň ho to poznamená.
Merlin61
Profil *
NO poviem ti teda že to by som na Front Page nepovedal. Kukni na www.icq5-lite.php5.sk TO čo si spravil ide sprviť v pohode aj ručne takže ako tu odznelo utej od frontpage
Kráťa
Profil
Se ti divím. Programuješ, tak bys mohl být s textovým editorem kámoš. Ale k těm stránkám. Možná by to chtělo nějak jinak barevně, než modré na modrém.
mat
Profil
Jaroslav

Používat Front Page je ZLO

kdybys s tím zlem uměl zacházet, možná bys podobné věci z pusy nevypustil - pomlouvat Front Page je prostě už folklór, že?
Acci
Profil
Souhlasím s matem. FrontPage je jako každý program a každý program musíš umět používat. Ale většina lidí, co se k něm dostane ho používat neumí a pak když se na ty stránky někdo podívá a uvidí meta tag generator FrontPage, řekne si, co je to za blbý program, kdyź produkuje takový kód. Vždyť Yuhů vytváří Jak psát web ve FrontPagy a má validní kód. Sice jsem FrontPage již dlouho nepoužíval, ale dlouhou dobu jsem používal Dreamweaver. S tím je to úplně samé. Ze začátku jsem tvořil úplně nevalidní a škaredý kód a pak, až jsem se s ním naučil pracovat, jsem vytvářel validní weby.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0