Autor Zpráva
jjjj
Profil *
chcel by som urobiť nové fórum pomocou phpBB mohol by mi niekto pomôcť v začiatkoch?
jjjj
Profil *
pretože neviem z toho ani ň a chcel by som to urobiť...
Gekon
Profil
jjjj
A google je rozbitý? Snad není takový problém googlem hledat hesla typu "Instalace phpBB".
jjjj
Profil *
njn...ale keďja neviem ako sa s tým pracuje akože take somariny cez php napr. dátum a čas to viem ale toto už je asi trošku veľa no ale ja so do toho aj tak pustím...
Kentaur
Profil
To spíš napiš nějaký inzerát do Prácí a zakázek a požádej někoho o to, aby ti to nainstaloval. Na moc tě to určitě nepříjde.
Těžko Ti někdo bude tady bude vysvětlovat podobně obsáhlé téma, tady by se měly především řešit problémy, na které lidé s větší praxí již narazili.
jjjj
Profil *
njn...ale ja nehľadám ľudí ja potrebujem pomôcť s phpBB
Kentaur
Profil
jjjj
ale ja nehľadám ľudí ja potrebujem pomôcť s phpBB
Pokud potřebuješ pomoct s jediným, konkrétním problémem, tak ho uved.
Pokud však očekáváš, že ti někdo bude popisovat řešení desítek problémů, tak jsi myslím na omylu, na tohle si ale musíš někoho sehnat a komunikovat přez nějaký program (formou chatu), osobně bych doporučil požádat kamaráda s nějakýma zkušenostma z minulosti, tady Ti opravdu těžko někdo bude jen tak popisovat tak obsáhlé téma.
jjjj
Profil *
no proste som si to našiel na google a tam je to dosť dokonca som si aj našiel priamu inštaláciu no mám otázky na registráciu...
jjjj
Profil *
1.) stránku ešte nemám na webe...môžem ju zadať neskôr?
2.) názov vašej databázy...to čo tam mám napísať?
3.) užívateľské meno databázy...to čo má byť?
....
Gekon
Profil
jjjj
Kdyby sis přečetl readme soubor, který je součástí phpBB, tak bys to věděl. Stejně tak by ti posloužil google.
shaggy
Profil
uf, jjjj - už to tu píšem x-tý krát. Keby si naozaj použil google, tak nájdeš slovenskú alebo českú phpbb podporu - phpbb3.sk, na fóre ti určite poradia ;-)
jjjj
Profil *
oka...už sa stalo...ďakujem všetkým...

Vaše odpověď

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0