Autor Zpráva
vitec
Profil
Zdravim,

znáte někdo nějaky web, kde je galerie duplikátů webů? kdysi dávno jsem na jednom takovém webu byl, ale teď se mi nedaří nic najít.
Railbot
Profil
vitec
Tenhle tvůj případ už jsem někdě viděl, takže žádná novinka :)
freedas
Profil
ja byt vitecem,

tak jsem velmi potichu. Opravdu mne pobavila sekce Ceník. A tvé srovnání s konkurencí. V registru ziv. podnikani zapsan nejses. Takze mi prijde neeticke /myslim, ze dokonce nezakonne/ jak zverejnovani tveho ceniku a k tomu srovnani se subjekty, ktere se tim zivi, odvadi nemale soc. zdravotni, dane.... nez nejaky studentik jako jsi ty.
fandaa
Profil
Railbot
Máš pravdu. Bylo to tu nedávno..
Railbot
Profil
vitec
Mohl bych se s tebou domluvit, rád bych využil tvých služeb. Chtěl bych návrh úvodní strany zdarma a registraci do vyhledávačů, také zdarma (chtěl bych hlavně yahoo, jsem rád, že těch $300 za mě zaplatíš). Když už to nabízíš :)
vitec
Profil
1. Každý byl jednou student.
2. Práce na dohodu o provedení práce není nezákonná a ceny jsou tam jenom k porovnání. Někdo nepotřebuje web za 8 000 ale stačí mu něco od studentíka za 500 a ty ceníky si stejně může každý najít na internetu tak nevim o co ti jde.
3. Vůbec nemluvíte k tématu, ptal jsem se jestli někdo neví o nějaké galerii povedených kopií webů.
4. Railbot Proč do mě rýpeš? Udělal jsem ti něco?
freedas
Profil
ja byl kdysi taky student, ktery tvořil weby. ale

nenabizel jsem to na netu, jen pro sve zname a kamarady, z finančního a živnostenského úřadu jsem měl větr.


jestli děláš na dohodu, ok, těch 100hodin ročně ti jistě stačí :-)
vitec
Profil
To nabízení tvorby za peníze je možná drzost, ale když už za to něco dostanu tak je to na dohodu, ale většina těch webů co mám v referenci je dělaná zdarma z nudy a jestli někomu vadí že jednou za měsíc si přivydělám 500 Kč za web a zaplatím si za to internet tak jste fakt ..... nemam slov.

A teď už prosím jenom k tématu.
Tomáš Smetka
Profil
Pnně souhlasím s vitecem ;-) .
Teď k tématu, zkus archiv www.google.com nebo http://web.archive.org ale nevím jestli ti to pomůže.
Joker
Profil
vitec
jestli někomu vadí že jednou za měsíc si přivydělám 500 Kč za web a zaplatím si za to internet tak jste fakt .....
Spíš působí trochu komicky to porovnání s "konkurencí", což ani konkurence není, protože jejich služby jsou úplně jiná liga. A ve srovnání se skutečnou konkurencí (ostatními "studenty občasně si přivydělávajícími tvorbou webů") ty ceny zrovna zázračně nízké nejsou.

freedas
jestli děláš na dohodu, ok, těch 100hodin ročně ti jistě stačí :-)
100 hodin stačí každému :-)
Alespoň při obvyklé praxi, kdy studentík týden pracuje, dostane za to 2000Kč a papírově se to vykáže jako 2 hodiny práce se mzdou 1000Kč na hodinu.
vitec
Profil
Tomáš Smetka

ten web archiv je super.. podívat se třeba na seznam jak vypadal před třemi roky bylo k nezaplacení:)

Joker
máš pravdu, to porovnání už jsem vymazal, ale přece jenom někdo tady pro ty zedníky co do webu víc jak 1000 nedají být musí..
j
Profil *
Joker jestli děláš na dohodu, ok, těch 100hodin ročně
Práce na dohodu - limit 100 hodin ročně je pro jednoho zaměstnavatele. Takže třeba při deseti různých zaměstnavatelích se do roka vejde až 10 x 100 hod.
j
Profil *
Je to OT, ale může se někomu hodit: oprava - 150hod. Viz http://www.jakpodnikat.cz/dohoda-provedeni-prace.php

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0