Autor Zpráva
Ghosting
Profil *
Zdravím,
mám pár otázek. Chtěl bych rozjet menší projekt, dejme tomu menší databáze informací, (fotek, informace od jiných uživatelů...taková sběrna informací).
Koukal jsme na netu že moc webů s touto "problematikou" není, (defacto minimální konkurence)
Chtěl bych tedy poradit co bych měl pužít, chtěl bych aby uživatelé mohli odesílat fotky na server, a poté je sdílet. Na to už vyhlídnutý script mám. :) -bez DB
Další věc je vkládání textu pomocí formuláře, na to také mám script který ale taktéž pracuje bez DB. (na principu metodou post odeslání textu do htm)
Mám to ještě trochu nedořešené z obsahem, chtěl bych se trochu naučit s mysql DB, formy, výpisy, sdílení a pod kraviny...nejlíp se to učí na příkladu, mohli byste mi poradit jak začít? Nebo neznáte nějaký jednoduchý CMS který by posloužil mým účelům?
Smajchl
Profil *
Nejdriv si zjisti, jak se v tvym programovacim jazyku pripojis k databazi a vykonavas dotazy, potom ti doporucim mysqlmyadmin, coz je php skript pro prehlednou praci s databazi (muzes v tom vytvaret delat vsechno mozny, treba vytvaret a upravovat tabulky) a pak si zjisti jak se dela treba ukladani do tabulky, cteni, mazani a dal to sam vymyslis, takhle jsem se to docela nedavno naucil ja.
Smajchl
Profil *
sorry neni to mysqlmyadmin ale phpmyadmin
Ghosting
Profil *
Nejlíp se to učím na zdrojáku, něměl bys nějaký postup pro lamy?
Smajchl
Profil *
treba na www.inuxsoft.cz je serial jak o php tak o mysql a jsou tam ukazky zdrojaku a popis co co dela a proc to delat tak a ne onak, ja jsem se to podle toho naucil.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0